Millistar Raiders

thumbnail
۹ سال به بالا
۷ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فرماندهی گروهی از قهرمانان در مقابل شیاطین کارتونی

سال: 2022
  بررس برنامه: محمد‌باقر وحید

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  عناصر گیم‌پلی در ابتدای ورود به بازی مرحله به مرحله به بازیکن توضیح داده شده و او پس از پوشش همه‌ی قسمت‌ها وارد جریان اصلی بازی می‌شود. توصیه می‌شود برای درک توضیحات انگلیسی در مرحله‌ی ابتدایی، تجربه‌ی این عنوان با همراهی والدین صورت گیرد. در ابتدا ممکن است جزئیات و متغیرها کمی گسترده و زیاد به نظر برسند، اما با گذشت کمی پیشرفت در بازی، بازیکن متوجه همه‌چیز خواهد شد. گزینه‌های زیادی در منوهای بازی وجود دارند که جابحایی در آن‌ها دشوار نیست اما نیازمند آشنایی بازیکن با آن‌ها است.
  پیشرفت در این بازی به نوعی مدیریت منابع وابسته است. بازیکن باید با پیروزی‌ها و امتیازهایی که به دست می‌آورد به ارتقای سلاح‌، زره و قهرمان‌هایش بپردازد که در نتیجه منابع بیشتری در اختیار او می‌گذارند و این چرخه ادامه پیدا می‌کند.
  قهرمان‌های ماجرا در مبارزه‌ی دائم با هیولاهای فانتزی قرار دارند و هر دسته از دشمنان که شکست می‌خورد، دسته‌ی بعدی وارد صحنه می‌شوند. قهرمان‌ها ممکن است آسیب ببینند و جان خود را از دست بدهند. هیچ تصویر خشونت‌آمیز تاثیرگذاری در این عنوان وجود ندارد و همه‌چیز کارتونی و بدون جزئیات است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در بازی Millistar Raiders شیاطینی که قبلاً توسط قهرمان‌ها شکست‌ داده شده بودند، دوباره برگشته و به سرزمین انسان‌ها هجوم آورده‌اند. بازیکن به عنوان فرمانده‌ی گروهی از قهرمان‌ها وارد می‌شود و باید مبارزان خود را برگزیند، آن‌ها را به سلاح و زره تجهیز کند و قابلیت‌های لازم را به دست آورد. بازیکن هیچ دخالتی در روند مبارزه‌ها یا حرکت شخصیت‌های قهرمان ندارد و حمله‌ها به صورت خودکار انجام می‌شوند. خبری از خشونت عریان یا خون و خونریزی نیست و همه‌چیز به صورتی کارتونی و دوست‌داشتنی به نمایش گذاشته شده است. بازیکن با پیشرفت در مبارزه‌ها امتیازهای مختلفی به دست می‌آورد که در جهت ارتقای گروه تحت فرمانش از آن‌ها استفاده می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.0.12 در تاریخ ۲۷/۱۰/۱۴۰۱ نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی گرافیک کارتونی ساده و بامزه‌ای دارد و روند خودکار آن می‌تواند سرگرم‌کننده باشد. وجود شخصيت‌های گوناگون با ویژگی‌های مخصوص خود می‌تواند یکی دیگر از عوامل جذابیت این عنوان باشد. طراحی مراحل و گیم‌پلی این عنوان به گونه‌ای است که می‌تواند دقایق طولانی بازیکن را سرگرم کند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‌هایی برای خرید درون‌برنامه‌ای مانند حذف تبلیغات با قیمتی در بازه‌ی ۱ تا ۱۰۰ دلار وجود دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  استفاده از این برنامه نیازمند اتصال دائم به اینترنت است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۱۲
  واحد پول رایگان
  ناشر SuperPlanet
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android، iPad، iPod Touch، iPhone، Mac
  طبقه بندی نقش‌آفرینی
  ارز رایگان