Mimo: Learn How to Code

بررس متن: گلاره اسلامی

10+

افزایش دانش برنامه‎نویسی و کد نویسی در قالب چالش‎های متنوع همراه با دانش‎آموزان

ناشر: Mimohello GmbH سال انتشار: 2016

Mimo: Learn How to Code

10+

افزایش دانش برنامه‎نویسی و کد نویسی در قالب چالش‎های متنوع همراه با دانش‎آموزان

ناشر: Mimohello GmbH

سال انتشار: 2016

بررس متن: گلاره اسلامی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
هدف این برنامه آموزش کد نویسی به کاربر بر اساس دانش قبلی و علایق او است. کاربر می‌تواند به انتخاب خود طراحی بازی، سایت و یا برنامه را بیاموزد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
برای استفاده از برنامه داشتن سواد لازم برای خواندن متون انگلیسی لازم است. این متون به انگلیسی ساده و روان نوشته‌شده‌اند، با این ‌حال می‌تواند استفاده از برنامه را برای برخی کاربران چالش‌برانگیز نماید. فضای برنامه ساده، جذاب و تعاملی است و دائماً سعی می‌کند خود را با نیازهای کاربر تطبیق دهد. مدت‌زمانی که برای گذراندن هر طرح درس لازم است، مشخص‌شده است.
آنچه والدین باید بدانند

تازه‌کاران حیطه‌ی کد نویسی معمولاً وقت زیادی را صرف فهمیدن این نکته می‌کنند که کدام‌یک از زبان‌های موجود برنامه‌نویسی را بیاموزند، بی‌آنکه درگیر انجام یک پروژه‌ی واقعی شوند. میمو برنامه‌ای است که این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و به شکلی منسجم کاربر را طی دروسی جذاب و تعاملی با پروژه‎ای درگیر می‌کند و از این پروژه به‌عنوان عاملی برای یادگیری استفاده می‌کند... کودکان و نوجوانان می‌تواند به انتخاب خودش یک بازی، سایت و یا برنامه بنویسد و در حین انجام پروژه دانش لازم را نیز کسب کند. کاربران برنامه می‎توانند درنهایت و به‌مرور زمان بر روی زبان‎های برنامه‎نویسی ازجمله Swift, Python, HTML, CSS و... تسلط پیدا کنند. بعد از نصب برنامه نیاز به ساختن حساب کاربری و پاسخ به برخی سؤالات وجود دارد. بر اساس پاسخ‎ها، برنامه طرح درسی مختص کودک و نوجوان را ارائه می‌کند. ویدیوی ابتدای بازی به‌صورت رایگان ارائه می‎شود، اما برای ادامه‌ی استفاده باید مبلغ حداقلی 8.99 دلار پرداخت شود. این برنامه بیشتر مناسب کودکان و نوجوانان علاقه‎مند به کد نویسی و در سطح مبتدی یا متوسط است و سؤالات ابتدایی تنها برای مشخص کردن سطح بازیکنان در کنار علاقه‌مندی‌شان به‌صورت خاص است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی ۱.۲.۳ Android در تاریخ 97/09/09 بعد از کار با بخش‎های مختلف برنامه نوشته‌شده است.

کیفیت

بازیکنان می‎توانند با استفاده از دانش آموخته‌شده در این برنامه در دنیای واقعی برای ساخت بازی‎های ساده و به‌مرور برنامه‎های پیچیده‎تر اقدام کنند.

مصرف گرایی

خرید درون برنامه‌ای با قیمت‎های متنوع از 8.99 دلار تا 60.99 دلار به شکل عضویت یا پرداخت ماهانه و سالانه وجود دارد.

حریم خصوصی

نیاز به ورود کاربر (Login) و ساخت حساب کاربری وجود دارد که با استفاده از آدرس ایمیل بازیکنان صورت می‎گیرد و نظارتی بر روی کاربران زیر 13 سال وجود ندارد. لینک اشتراک‌گذاری با Facebook و Twitter در زیر درس‎ها قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 24
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.3
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Mimohello GmbH
سال انتشار 2016