Mindful powers

بررس متن: پرستو رحیمی

10+ 7 تا 10 با همراهی والدین

کنترل و رفع اضطراب در کودکان با کمک گرفتن از آموزش‎های صوتی

ناشر: Smashing Ideas LLC سال انتشار: 2017

Mindful powers

10+
7 تا 10 با همراهی والدین

کنترل و رفع اضطراب در کودکان با کمک گرفتن از آموزش‎های صوتی

ناشر: Smashing Ideas LLC

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودک با شخصیت داخل برنامه در تعامل است و نحوه‎ی حرکت انگشت خود بر روی صفحه‎ی بازی را با خواسته‎های شخصیت تطبیق می‎دهد که باعث ایجاد شدن نوعی حس نزدیکی با برنامه می‎شود و عین حال کودک به نوعی از شخصیت بازی مراقبت می‎کند.
محتوای آموزشی
در این مجموعه به کودکان نحوه‎ی تمرکز، شناسایی احساسات منفی و نحوه‎ی غلبه بر آنها توضیح داده می‎شود. در آموزش‌ها بر روی مفاهیم مهربانی، قضاوت نکردن دیگران و وفاداری تأکید می‌شود. همچنین کودکان در این برنامه تفاوت میان احساسات منفی و مثبت را درک خواهند کرد و می‌توانند به آنها جهت دهند. تمامی این آموزش‌ها به کودکان ارتباط مسالمت‌آمیز با دیگران، داشتن آرامش، توجه دقیق به پیرامون خود و کاهش تشویش و اضطراب را خواهد آموخت.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
روش کار با این مجموعه بسیار ساده و در بیشتر مواقع تنها باید به آموزش‎ها گوش داد اما تمامی آموزش ها به زبان انگلیسی است و برای کودکان ناآشنا به این زبان همراهی والدین با کودکان در جهت ترجمه مطالب مفید این برنامه لازم است.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه شامل مجموعه‌ای از آموزش‎های متنوع در مورد روش‎های کنترل احساسات در کودکان است تا بتوانند بر نگرانی و اضطراب خود غلبه کنند. برنامه شامل ده جلسه‎ی آموزش و راهنمایی کودکان به‌صورت صوتی است، مانند توجه دقیق به ریتم تنفس. استفاده از سه جلسه‎ از این آموزش‌ها به‌صورت رایگان است اما برای استفاده از راهنمایی‌های بیشتر والدین ملزم به پرداخت پول و خرید درون برنامه‎اند. علاوه بر آموزش‌ها بخش دیگری به نام زمان تمرکز وجود دارد که به کودک کمک می‎کند تا در طی زمان مشخص شده متمرکز باشد. شخصیت کارتونی مجموعه برای برقراری ارتباط موثر طراحی شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.0 iOS در تاریخ 98/08/08 نوشته‎شده است.

کیفیت

در تصویرسازی این مجموعه از رنگ‌های بسیار آرامش بخشی استفاده‌شده است. آموزش‌ها با صدای کودکانه در اختیار کودکان قرار می‌گیرد و کلیه محتوای آموزش‌ها توسط دکتر Roger Vilardaga روانشناس دانشگاه Duke تهیه‌شده است و همچنین این مجموعه موفق به گرفتن مدال طلا در The Davey Awards, Best Mobile Apps/Site - Health & Wellness و The W3 Awards, Best Mobile Apps/Site - Family & Kids و بهترین اپلیکیشن در Kidscreen Awards 2019 و فینالیست در Cynopsis Imagination Awards - Mobile App در سال 2018 شده است .

مصرف گرایی

برای در اختیار داشتن تمامی آموزش ها پرداخت مبلغ 4.99$ پول نیاز است.

حریم خصوصی

بازی لینک ارتباط با فیس‎بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 80
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.0
واحد پول رایگان
ناشر Smashing Ideas LLC
سال انتشار 2017