Mindful Powers

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۷ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کنترل و رفع اضطراب در کودکان با کمک گرفتن از آموزش‌های صوتی

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودک با شخصیت داخل برنامه در تعامل است و نحوه‌ی حرکت انگشت خود بر روی صفحه‌ی بازی را با خواسته‎های شخصیت تطبیق می‌دهد که باعث ایجاد شدن نوعی حس نزدیکی با برنامه می‌شود و در عین حال، کودک به نوعی از شخصیت بازی مراقبت می‌‎کند.
  روش کار با این مجموعه بسیار ساده و در بیشتر مواقع تنها باید به آموزش‌ها گوش داد اما تمامی آموزش ها به زبان انگلیسی است و برای کودکان ناآشنا به این زبان، همراهی والدین با کودکان در جهت ترجمه‌ی مطالب مفید این برنامه لازم است.
  در این مجموعه به کودکان نحوه‌ی تمرکز، شناسایی احساسات منفی و نحوه‌ی غلبه بر آن‌ها توضیح داده می‌شود. در آموزش‌ها بر روی مفاهیم مهربانی، قضاوت نکردن دیگران و وفاداری تأکید می‌شود. همچنین کودکان در این برنامه تفاوت میان احساسات منفی و مثبت را درک خواهند کرد و می‌توانند به آن‌ها جهت دهند. تمامی این آموزش‌ها به کودکان ارتباط مسالمت‌آمیز با دیگران، داشتن آرامش، توجه دقیق به پیرامون خود و کاهش تشویش و اضطراب را خواهد آموخت.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه شامل مجموعه‌ای از آموزش‌های متنوع در مورد روش‎‌های کنترل احساسات در کودکان است تا بتوانند بر نگرانی و اضطراب خود غلبه کنند. برنامه شامل ۱۰ جلسه‎‌ی آموزش و راهنمایی کودکان به‌ صورت صوتی است، مانند توجه دقیق به ریتم تنفس. استفاده از ۳ جلسه‎ از این آموزش‌ها رایگان است اما برای استفاده از راهنمایی‌های بیشتر، والدین ملزم به پرداخت پول و خرید درون برنامه‎‌ای هستند. علاوه بر آموزش‌ها، بخش دیگری به نام زمان تمرکز وجود دارد که به کودک کمک می‎‌کند تا در طی زمان مشخص‌شده متمرکز باشد. شخصیت کارتونی مجموعه برای برقراری ارتباط موثر طراحی شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 1.1.0 iOS در تاریخ 98/08/08 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  در تصویرسازی این مجموعه از رنگ‌های بسیار آرامش‌بخشی استفاده‌ شده است. آموزش‌ها با صدای کودکانه در اختیار کودکان قرار می‌گیرد و کلیه محتوای آموزش‌ها توسط دکتر Roger Vilardaga روانشناس دانشگاه Duke تهیه‌شده است و همچنین این مجموعه موفق به گرفتن مدال طلا در The Davey Awards, Best Mobile Apps/Site – Health & Wellness و The W3 Awards, Best Mobile Apps/Site – Family & Kids و بهترین اپلیکیشن در Kidscreen Awards 2019 و فینالیست در Cynopsis Imagination Awards – Mobile App در سال 2018 شده است .

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی آموزش ها پرداخت مبلغ 4.99$ پول لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک ارتباط با فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Smashing Ideas LLC
  سال انتشار ۲۰۱۷
  پلتفرم Android، iPhone، iPad
  طبقه بندی آموزشی
  ارز رایگان