Minesweeper- Classic quiz games

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مجموعه‎ای از بازی‎های فکری قدیمی و جدید

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکنان به‌راحتی می‎توانند با بخش‎های هر بازی ارتباط برقرار کنند و هر بازی را به‌سادگی انجام دهند. اگرچه بازی اول به قدرت تفکر بیشتر و بازی آخر به هماهنگی دست و چشم نیازمند است، اما در کل تمامی پازل‎های با تمرکز و صرف زمان به‌سادگی قابل‌حل‌اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این مجموعه شامل پنج بازی کوتاه از مجموع بازی‎های قدیمی و کامپیوتری است. بازی اول همان Minesweeper معروف و قدیمی با هدف پیدا کردن بمب‎های نهفته در صفحه است؛ بازی دوم و سوم تقریباً با هدف یکسان پر کردن هر چه بیشتر صفحه با شکل‎های موجود است، بازی چهارم عکس دو بازی پیشین و با هدف خالی کردن صفحه است؛ و درنهایت بازی آخر به دنبال قرار دادن دایره‎های موجود در هر مرحله در داخل گوی گردان است. بازیکنان برای حل بازی Minesweeper و تا حدودی برای حل کردن سه بازی بعد آن نیاز به تفکر تحلیل دارند و با انجام بازی تمرکز و تجزیه‌وتحلیل کودکان تقویت می‎شود. هیچ خلاقیت و عامل انگیزشی در محتوای بازی وجود ندارد و بازیکنان به مهارت یا دانش جدید در انتهای بازی‎های نمی‎رسند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی با انجام تمام بازی‎ها و بر مبنای نسخه 1.0 iOS در تاریخ 96/09/05 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی دارای ظاهر گرافیکی بسیار ساده‎ای بوده و هیچ جنبه‎ای از آن نسبت به بازی‎های مشابه برتری ندارد. موسیقی متن بسیار کسل‌کننده و یکنواخت بوده که برای حفظ تمرکز از روندی تکراری پیروی می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  به‌صورت تصادفی گاهی بنر تبلیغاتی در پایین صفحه قرار می‎گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Cao Jinyong
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان