Mini Militia – Doodle Army 2

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

رقابت آنلاین و آفلاین برای پیروزی در جنگ‎های تن‎به‎تن

ناشر: Miniclip SA سال انتشار: 2011

Mini Militia – Doodle Army 2

10+

رقابت آنلاین و آفلاین برای پیروزی در جنگ‎های تن‎به‎تن

ناشر: Miniclip SA

سال انتشار: 2011

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
این بازی ازنظر محتوایی دارای فضایی خشن و تاریک است که برمبنای جنگ و نابودسازی حریف بناشده است. در حین کشتن سایر شخصیت‎های رقیب، اعضای بدن آنها از تنشان جداشده و محیط بازی خون‌آلود می‎شود. همچنین صدای تیراندازی، مشت خوردن و فریاد شخصیت‎ها در حین مبارزه در خشن‎تر شدن فضا تأثیرگذار است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدای بازی و در قسمت منو بخشی به نام آموزش وجود دارد که کودکان و نوجوانان می‎توانند در آن قسمت، بازی را توسط شخصیت راهنما (نوعی معلم) فرابگیرد. البته این آموزش تا حدودی نیاز به سواد زبان انگلیسی دارد، اما به‌صورت بصری نیز قابل‌فهم است که کار را برای استفاده کودکان نیز راحت‎تر می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از مجموعه‎ی جنگی و رقابتی است که به‌صورت آنلاین انجام می‎شود. در ابتدا بازیکن باید آواتار موردعلاقه خود را بسازد و سپس با ورود به حساب گوگل بازی را آغاز می‎کند. ‌این بازی سه بخش آنلاین، سرعتی و تمرینی دارد که بازی تمرینی با استفاده از بلوتوث انجام می‎شود. در حالت آنلاین بازیکن باید منتظر یافته شدن حریف باشد و بعد از تکمیل شدن رقبا فرایند اصلی آغاز می‎شود، اما در صورتی که بازی حالت آفلاین انتخاب شود نیازی به اتصال و بازی با بازیکنان واقعی وجود ندارد. بازیکن می‌تواند با حرکت دادن دو دایره‎ی پایین صفحه شخصیت را حرکت دهد و حتی آن را به پرواز درآورد. شخصیت جنگجوی بازی می‎تواند به دشمنان با اسلحه شلیک کند، به آنها نارنجک پرتاب کند و یا با مشت هدف را بزند و درنهایت تنها بعد از عبور از همه موانع برنده شود. فضای هیجانی و رقابت شدید بازی ممکن است کودکان و نوجوانان را ترغیب به سر زدن روزانه به بازی کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 4.1.1 Android در تاریخ ۹۷/0۹/۲۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت گرافیکی خوب بازی، استفاده از صداهای نزدیک به واقعیت و همچنین توانایی کنترل راحت شخصیت‎ها باعث ارتقای کیفیت بصری و فنی این بازی شده است. تصویر پس‌زمینه‌ی بازی در هر مرحله عوض‌شده و از یکنواخت شدن محیط مبارزه جلوگیری می‎کند. اگرچه ظاهر شخصیت‎ها با جثه کوچکشان خیلی واضح به نظر نمی‎آیند ولی در تمام طول رقابت‎ها حالت خشمگین و خشنی از خود نمایش می‎دهند که با محتوای اصلی بازی هماهنگی دارد.

مصرف گرایی

به علت اتصال دائمی به اینترنت ویدیوها تبلیغاتی در حین بازی نمایش داده می‎شود و بازیکنان را به دانلود بازی‌های دیگر ترغیب می‎کند.

حریم خصوصی

برای کار با برنامه اتصال به اینترنت نیاز است و همچنین به حساب کاربری گوگل بازیکنان دسترسی پیدا می‎کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 47
نسخه تست شده روی اندروید 4.1.1
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Miniclip SA
سال انتشار 2011