Mini Train for Kids - Free game for Kids and Toddlers - Kid and Toddler App - Perfect for all Children

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت قطاری کوچک در مسیر و تلاش جهت کسب امتیازات هر مرحله

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با انتخاب قطعات مسیر ریل و ضربه زدن توسط انگشت کودک بر روی صفحه انجام می‌شود. درجه دشواری بازی با تغییر سرعت حرکت قطار، قابل تغییر است. گذر کردن از برخی از مراحل به علت تعدد بمب و پیچیده بودن مسیر از چالش بالاتری برای کودکان برخوردار است. همراهی والدین با کودک جهت آموزش بازی لازم است.
  هدایت قطار از ابتدا تا نقطه پایانی مسیر جهت کسب امتیاز کامل هر مرحله و عدم برخورد با موانع بازی نیازمند دقت و تحلیل مسیر قبل از شروع حرکت قطار است که می‎تواند تمرین خوبی جهت بهبود تفکر تحلیلی و حل مسئله در کودکان باشد. کودک در انتخاب و ساخت مسیر آزاد است که ارزیابی تمامی احتمالات جهت انتخاب بهترین مسیر موجب افزایش قدرت خلاقیت کودکان خواهد‎ شد.
  برخورد با موانع و صحیح نبودن مسیر قطار موجب منفجر شدن آن خواهد ‎شد که اگرچه طراحی کارتونی بازی مانع از برجسته شدن محتوای خشن ‎شده ‎است اما می‎تواند موجب انتقال حس ترس به برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک در هر مرحله، قطاری کوچک را جهت کسب امتیازات در مسیری مشابه با ریل راه آهن هدایت می‎کند. کودک می‎تواند مسیر ریل را تغییر دهد یا با استفاده از ابزاری که در بازی قرار دارد مسیری به دلخواه خود بسازد. ساخت یا تغییر مسیر حرکت قطار جهت کسب تمامی امتیازات موجود در هر مرحله مشابه با بازی‎های پازلی است که در بهبود توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی در کودکان تاثیر بسزایی خواهد داشت. عوامل چالش برانگیزی چون بمب در بازی قرار دارد که می‎تواند کودک را به تفکر در مورد مسیر‎ پیش‎رو و انتخاب بهترین مسیر تشویق نماید. چندین مرحله‌ی ابتدایی بازی رایگان‌اند و برای در اختیار داشتن تمامی مراحل پرداخت مبلغی مورد نیاز است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.2iOS در تاریخ 99/01/20 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  قطار با نمایش انیمیشن کوتاهی در هر مرحله از بازی حرکت می‎کند. بازی طراحی رنگارنگی دارد و تصاویر پشت‎زمینه و نوع قطار در هر مرحله تغییر می‎کند. موسیقی آرام و کودکانه به همراه سوت قطار در جریان بازی پخش می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 1.49$ لازم است. بخشی در صفحه‌ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر مجموعه اختصاص دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان