Minimal Escape

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

کمک به پری کوچک برای عبور از مسیرهای عجیب و پرخطر

ناشر: TheAnd Games سال انتشار: 2019

Minimal Escape

6+

کمک به پری کوچک برای عبور از مسیرهای عجیب و پرخطر

ناشر: TheAnd Games

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در طول مسیر موانع با ظاهر خشنی نمایش داده‌شده‌اند و استفاده از گیوتین، خارهای برنده، دره‌های حاوی مواد مذاب و چرخ‌دنده‌های کشنده ازجمله برخی از این موانع است. پری در حین برخورد با موانع زخمی یا کشته نمی‌شود و فقط بی‌هوش می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
برای این بازی دو دکمه جهت پرش و فشار دادن و یک دکمه حرکت قرار داده‌شده است. بازیکن باید با حفظ تمرکز تا انتهای مراحل از موانع عبور کند. نحوه‎ی گذر کردن از هر مانع جدید، به‌صورت تابلوی تصویری در کنار آن نمایش داده می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی داستان ماجراجویی پری کوچکی است که از مسیرهای پرپیچ‌وخمی عبور می‎کند. شخصیت داستان از مسیر جنگل زویایی حرکت می‌کند و می‌تواند از لای کوچک‌ترین درزها عبور کند و با خوردن حباب‌های جادویی تبدیل به پری آب و پری آتش شود. بازیکن به‌عنوان هدایتگر شخصیت، در طول مسیرها باید از موانعی همچون مواد مذاب عبور کند، از بوته‌های خار بپرد و دره‌ها را پشت سر بگذارد. مسیر حرکت پری چهار بخش مختلف دارد که هر بخش شامل شش مرحله نسبتاً طولانی می‌شود. تمام این مراحل در منوی بازی به‌صورت صفحات کتاب قابل‌مشاهده‌اند. بخش اول متعلق به جنگل مه‌آلودی است که در آن مسیرهای آبی و آتش‌فشانی وجود دارند. بخش‌های بعدی به ترتیب در فضاهای زیرزمین متروکه، شهر تخریب‌شده و دنیای مجهول بازی می‌شوند. اگرچه ظاهر برخی موانع خشن است، اما برخورد پری داستان به این موانع تنها باعث بی‌هوش شدن او می‎شود و خون‎ریزی ندارد. این نسخه از بازی مشکل توقف خودبه‌خودی و ناگهانی داشته که کار با بازی را دشوار کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 18 Android در تاریخ ۹۸/0۳/۱۳ نوشته‌شده است.

کیفیت

بازی گرافیک سه بعدی دارد و تصاویر با ظاهر کاملاً فانتزی و کودکانه به تصویر کشیده شده‌اند. شخصیت اصلی بازی با جثه‎ی کوچک و ظاهر بامزه‎ی خود، حالت خجالت‌زده‌ای دارد و صدای پاهای کوچکش در حین حرکت شنیده می‌شود. هیچ موسیقی پس‌زمینه‌ای در بازی وجود ندارد.

مصرف گرایی

برای به دست آوردن شانس بازی بیشتر و ادامه دادن مسیر تبلیغات ویدیویی نمایش داده می‎شوند.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر، بازی به حساب کاربری گوگل بازیکن دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 65
نسخه تست شده روی اندروید 18
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر TheAnd Games
سال انتشار 2019