Mission Counter Attack

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تیراندازی و کشتار نیروهای دشمن با انواع سلاح جنگی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی نحوه عملکرد ساده‌ای دارد و نکته چالش‌برانگیز آن مربوط به هدف‌گیری دشمنان می‎شود که در اغلب موارد در حال حرکت‎اند. نحوه شلیک کردن و استفاده از اسلحه در ابتدای بازی به‌صورت تصویری نمایش داده می‌شود و پیچیدگی ندارد. اما برای زنده ماندن بازیکن باید از عکس‎العمل سریع و نشانه‎گیری دقیق استفاده کند تا قبل از تیر خوردن رقیب را نابود کند.
  اساس این بازی بر روی از بین بردن انسان‌ها قرار دارد. در این بازی هنگامی‌که به هدف شلیک می‌شود صحنه‌هایی از خونریزی دشمن نمایش داده می‌شود و در زمان کوتاهی محو می‎شود. همچنین هنگامی‌که تیر به بازیکن اصابت می‌کند نیز تصاویر قرمز می‎شوند که به نشان خون‎ریزی است. هیجان بالا و حس اضطراب شدیدی که در محتوای جنگی و رقابتی بازی وجود دارد، نوعی هیجان کاذب در بازیکنان می‎شود و به علت واقع‎گرایانه بودن تصاویر بازیکنان به‌راحتی می‎توانند تصاویر را به دنیای واقعی تعمیم دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نمونه‎ای از بازی‎های جنگی و کشتارجمعی است. بازیکن به‌وسیله اسلحه‎ی در اختیار، وارد محیط رقابت می‎شود که نقشه‎ی آن در بالای صفحه قابل‌مشاهده است. در ابتدا باید دشمنان موجود در منطقه شناسایی شوند و قبل از کشته شدن یا زخمی شدن آنها را از بین برد. هر مرحله از بازی در یک محیط جدید اجرا می‌شود و در هر مرحله بر تعداد دشمنان افزوده می‌شود. بازیکن با کسب امتیازات بیشتر می‌توانند اسلحه جدیدتری خریداری کند تا در برابر دشمنان از آنها استفاده کند. محیط رعب‎آور بازی در کنار تیراندازی‎های مداوم ازجمله علل بالا بودن گروه سنی پیشنهادی این بازی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کند. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی4.0.3 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۹ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر در این بازی از کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین نحوه حرکت کردن بازیکن و هدف‌گیری او و نیز نحوه شلیک کردند به اهداف از کیفیت بالایی برخوردار است و باورپذیری بالایی دارد. در طول بازی صدای تیراندازی و شلیک محیط را پرکرده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۰.۳
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۲ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Timuz Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان