Modern Combat 5: eSports FPS

thumbnail
۱۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه با به‎روزترین سلاح‎ها و انجام مأموریت‎های هیجان‎انگیز

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزش‎های ابتدایی به خوبی بازیکن را برای انجام نبردها آماده می‎کند. مبارزه در محیط آسان و روان بازی دشواری زیادی نخواهد داشت اما مسلط شدن بر ساز‎و‎کار بازی به صرف زمان در آن نیاز دارد.
  بازیکن در ریتم سریع بازی باید مبارزه کند و گاهی استتار کند. تشخیص صحیح محل‎ قرار‎گیری شخصیت برای مؤثر بودن حملات و پنهان شدن از تیررس دشمن نیاز به استفاده از مهارت تفکر استراتژیک دارد.
  تیراندازی با انواع اسلحه‎ها و از بین بردن حریفان هدف اصلی این بازی سراسر مبارزه است. گاهی در بعضی مبارزات و حمله‎ها از بین رفتن افراد از نزدیک نمایش داده می‎شود که خون‎ریزی و خشونت آن بسیار واضح است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکنان در این بازی هیجانی در محیط‎های متفاوت قرار می‎گیرند و با انواع سلاح‎ها مبارزه می‎کنند. در ابتدا بازیکن تحت آموزش‎های مقدماتی قرار می‎گیرد و برای انجام بازی آمادگی لازم را کسب می‎کند. بازی از زاویه‎ی دید اول شخص اجرا می‎شود و بازیکن با پرتاب نارنجک، نشانه‎گیری با دوربین تفنگ، شلیک گلوله و استتار با حریفان آنلاین خود مبارزه می‎کند. یکی از قابلیت‎های جالب بازی امکان تعویض اسلحه با سلاح‎های کشته‎شدگان است. پیروزی در نبرد‎ها امتیازاتی برای بازیکن به ارمغان خواهد آورد که به وسیله‎ی آن‎ها انواع مأموریت‎های مختلف در کشورهای گوناگون و شخصیت‎های جدید در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. خرید درون برنامه‎ای نیز امکان بیشتر کردن قدرت شخصیت را به بازیکن خواهد داد. بازی بدون اینترنت اجرا نخواهد شد اما بازیکنان علاوه بر بازی گروهی می‎توانند تجربه‎ی بازی فردی را نیز داشته باشند و مهارت خود را تقویت کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 4.2.0i در تاریخ 98/10/05 نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی حجم زیادی دارد اما هیچ وقفه‎ای در جریان آن وجود ندارد. محیط بازی گسترده است و مکان‎های تکراری به ندرت در آن دیده می‎شود. سلاح‎هایی متفاوت با کیفیت خوبی نمایش داده می‎شود که به همراه تصاویری از سربازان و صدای شلیک گلوله‎ها باعث ایجاد فضایی جنگی و هیجانی در بازی شده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در این بازی خرید درون برنامه‎ای وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به صورت آنلاین اجرا می‎شود‎.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۲.۰i
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Gameloft SE
  سال انتشار ۲۰۱۹