Mommy Queen’s Newborn Ice Baby – Infant Child & Birth Care Games

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به ملکه جوان برای مراحل حاملگی و بعد از تولد فرزند

سال: 2015
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت و ظاهر مادر در این بازی با در نظر گرفتن کلیشه‎های جنسیتی طراحی‌شده است. در جریان بازی کودکان با لوازم بهداشتی و مراقبت پوست آشنا شده و برای مادر استفاده می‎کنند. لباس‎هایی که در انتهای بازی نمایش داده‌شده بعضاً برای گروه سنی بازی نامناسب‎اند.
  کودکان با توجه به ویدیوی کوتاه پایین صفحه روش کار با هر وسیله را درمی‌یابند. حرکت و کار با برخی از ابزار داخل بازی دشوار بوده و ممکن است نتیجه موردنظر حاصل نشود و حس نارضایتی به کودکان منتقل شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در حالی که هیچ خط داستانی مشخصی ندارد، اما می‎توان تصور داشت که به علت شباهت ظاهری شخصیت اصلی از انیمیشن Frozen گرفته‌شده است. شخصیت اصلی (ملکه اِلسا) نیاز به مراقبت‎های پوستی و ظاهری دارد تا مراحل حاملی خود را پشت سر قرار دهد. این مراقبت‎ها شامل شنیدن موسیقی، مراقبت‎های پوستی، رسیدگی به مو‎ها و … است که با دنیای واقعی تناسبی ندارد. بعد از اتمام دوره حاملی در دو مرحله کودکان به اسب ملکه کمک می‎کنند تا آمادگی خود را به دست آورد و درنهایت بعد از کمک به پزشک فرزند ملکه به دنیا می‎آید. در مرحله پایانی بعد از تولد شاهزاده خانم، کودکان لباس و ظاهر مادر و کودک را طراحی می‎کنند و بازی بدون خاتمه به پایان می‎رسد. سه مرحله جانبی بازی با پرداخت سکه داخل برنامه قابل‌اجرا است که شامل پازل و یافتن تفاوت بین تصاویر بوده و هیچ عامل انگیزشی برای تکرارشان ارائه نمی‎شود. ظاهر شخصیت بازی و جزئیات ارائه‌شده در انجام مراقبت‎ها بدون ارتباط منطقی بوده و به علت سادگی بیش از حد جریان بازی برای کودکان دبستانی و نوجوانانی جذابیت بالایی ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‏‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.1 iOS در تاریخ 97/05/30 بعد از عبور از تمام مراحل نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک دو بعدی بازی از کیفیت خوبی برخوردار است و رنگ قالب آبی در تمام بخش‎ها قابل‌مشاهده است. موسیقی متن بسیار نامنظم و بی‎ربط بوده که در میان مراحل حالت هیجانی به خود می‎گیرد و در حین انجام بازی آرامش‎بخش و یکنواخت است. حالت جادویی تصاویر به علت برق زدن و صداهای مقطعی مصنوعی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات بازی‎های دیگر ناشر در صفحه اصلی بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Kids For Games Inc
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان