Money Buster!

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل‎های گوناگون و با بهره‎گیری از تصویر اسکناس

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در ابتدای برخی از مراحل راهنمایی‎هایی در قالب آیکون در بازی وجود دارد و به اتمام رساندن مراحل با هیچ‎گونه چالشی همراه نیست. فیلم‎های تبلیغاتی بسیار زیادی در بازی قرار دارند.
  این بازی می‎تواند در جهت بهبود مهارت‎های تفکر حل مسئله و تمرکز کودکان مفید باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی مراحل گوناگونی در چارچوب پازل و با استفاده از تصویر اسکناس‎های متفاوت قرار دارند. پازل‎هایی مثل قرار دادن اشکال در کنار یکدیگر با توجه به اندازه‎ی هریک، یافتن تفاوت‎های میان تصاویر، مطابقت دادن تصاویر مشابه به هم و همچنین تشخیص اصل بودن اسکناس‎ها توسط وسایلی مانند ذره‎بین و تمرین جمع اعداد در بازی وجود دارند. اگرچه جریان بازی می‎تواند به افزایش مهارت‎های شناختی در کودکان کمک کند اما با پیشروی در جریان بازی، مراحل با ساختار و شکل ظاهری بسیار مشابه تکرار می‎شوند که خود باعث محدود شدن علاقه‎مندی به استفاده طولانی‌مدت از برنامه خواهد ‎شد. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.0.14 در تاریخ 99/04/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی از نظر مفهوم و تنوع ساختار پازلی کیفیت خوبی دارد اما تکراری بودن مراحل، تشابه المان‎های بازی به یکدیگر در تمامی مراحل و نبود موسیقی متن باعث یکنواختی فضای بازی شده ‎است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای انجام بازی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۱۴
  واحد پول رایگان
  ناشر ALICTUS YAZILIM EGITIM BILISIM TEKNOLOJILERI ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A.S
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان