Monsters with Attitude: Brawl!

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۹ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ضربه زدن و تخریب جهت کسب امتیاز با شخصیت‎های هیولاهای کارتونی

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدا بازی با قرار دادن بخش آموزشی بازیکنان را با ساختار بازی آشنا خواهد ‎کرد. کاربران دیگر نیز می‎توانند به شخصیت بازیکن ضربه وارد کنند که در اثر آن کاهش امتیاز و جثه‎ی شخصیت را به همراه خواهد‎داشت. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.
  اگرچه ریتم سریع بازی تا حدی مانع از تفکر پیش از عمل شده ‎است اما قرار دادن شخصیت در بهترین مکان برای بیشترین میزان تخریب و کسب امتیاز باعث ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد‎ شد.
  فضای بازی بسیار رقابتی است. عامل ضربه‌زدن به شخصیت سایر کاربران بازی و تخریب محیط در زمان محدود می‎تواند باعث انتقال حس هیجان و ترس مضاعف به بازیکنان شود. اگرچه شخصیت‎های بازی هیولا هستند اما ظاهری کارتونی و رنگارنگ دارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP است. بازی در سبک بازی‎های آنلاین و رقابتی است که در جریان آن بازیکنان برای کسب امتیاز با یکدیگر مبارزه می‌کنند. در ابتدا بازیکن قهرمان خود را از هیولاهایی با توانایی‎های متفاوت و گرافیک کارتونی انتخاب می‎کنند و پس از آن وارد نبرد با دیگر کاربران به صورت آنلاین می‎شود. شخصیت‎ها با ضربه زدن به یکدیگر و بر اجزای محیط بازی مثل ساختما‎ن‎ها امتیاز به دست می‎آورند. امتیازهای کسب‎شده باعث افزایش جثه‎ی شخصیت و در نتیجه افزایش قدرت او در میزان تخریب خواهد شد. بازیکنی که بتواند بیشترین امتیاز را به دست آورد برنده‌ی بازی خواهد بود. بازی جهت سرگرمی ساخته شده ‎است اما می‎تواند موجب بهبود مهارت تفکر استراتژیک در بازیکنان شود. امکان گفت‎‎وگوی خصوصی بازیکن با دیگر کاربران در بازی وجود دارد که نظارت والدین در این بخش لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1.1 iOS در تاریخ 99/02/10 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی بسیار رنگارنگ و به همراه شخصیت‎هایی متنوع تخیلی طراحی شده ‎است. فضای بازی و تمامی رنگ‎های استفاده شده در مراحل گوناگون تغییر می‎کند و همچنین رتبه‎ی بازیکن در میان دیگر کاربران حاضر در بازی نمایش داده می‎شود که موجب مهیج‎تر شدن فضای بازی شده ‎است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای در اختیار داشتن تمامی شخصیت‎ها و ارتقای آن‎ها می‎تواند از امتیازات کسب‎شده در جریان بازی استفاده کند یا با پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 119.99$ خرید درون برنامه انجام دهد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد. بازیکنان می‎توانند دوستان خود را از طریق لینک فیس‎بوک یا شناسه‎ی کاربری آن‎ها در پلتفرم به بازی دعوت کنند. دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Flaregames GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان