Mortal Kombat 2

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

رقابت تن‌به‌تن دو شخصیت در رینگ مبارزه باهدف شکست حریف

ناشر: بلو گیمز و رد گیمز

Mortal Kombat 2

14+

رقابت تن‌به‌تن دو شخصیت در رینگ مبارزه باهدف شکست حریف

ناشر: بلو گیمز و رد گیمز

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تمام محتوای بازی بر روی جنگ، رقابت و زدن حریف تمرکز دارد. بعد از هر ضربه‎ی واردشده به شخصیت و همچنین بعد از شکست خوردن هر یک از شخصیت‎ها، صحنه‌هایی از خونریزی و قطع شدن اعضای بدن به تصویر درمیاید.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی پیچیدگی ازنظر روش انجام بازی ندارد و در صورت آشنا بودن بازیکن به شکل دسته‌ها و محل قرارگیری گزینه‎ها، به‌راحتی می‌تواند از این بازی استفاده کند. واکنش سریع و تسلط پیدا کردن بر روی ویژگی‎های تکنیکی شخصیت‎ها تنها بخش چالش‌برانگیز این بازی به حساب می‎آیند.
آنچه والدین باید بدانند

بازی مورتال کمبت از سری بازی‌های قدیمی و پرطرفدار پلی‌استیشن محسوب می‌شود که در آن نوعی مبارزه رزمی بین دو شخصیت انجام می‌شود و هر یک از شخصیت‎ها دارای نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فردی‌اند. بازیکن در ابتدا شخصیت جنگنده موردعلاقه خود را با توجه به شکل ظاهری و قدرت‌های فنی درج‌شده در رو به روی تصویر آنان، انتخاب می‌کند. سپس وارد رینگ مبارزه با حریفی می‌شود که بازی به‌صورت تصادفی برای او انتخاب کرده است. هر یک از بازیکنان با بهره بردن از تکنیک‌های فردی رزمی شخصیتشان سعی می‌کنند تا از حریف خود امتیاز کسب کنند. بازیکن می‌بایست با اجرای حمله‌های مختلف و تکنیک‌ها، نقطه‌ضعف حریف را پیدا کند و او را شکست دهد. این نسخه از بازی به‌صورت رمزی طراحی‌شده است و درصورتی که بازیکن نتواند از مرحله عبور کند، می‌تواند از کد تقلب برای رسیدن به مرحله بعد استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.0 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۱ نوشته‌شده است.

کیفیت

با توجه به قدیمی بودن نسخه‎ی اصلی این بازی، کیفیت تصاویر پایین است و با کیفیت بازی‌های به‌روز شده‎ی امروزی فاصله زیادی دارد. طراحی صداها و همچنین موسیقی متن بازی ریتم هیجانی دارد که با محتوای بازی هماهنگ است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 30
نسخه تست شده روی اندروید 1
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت برای هر دستگاه
واحد پول رایگان
ناشر بلو گیمز و رد گیمز