Mortal Kombat

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

زورآزمایی و مبارزه‌طلبی با حریفان حرفه‌ای

ناشر: Warner Bros. International Enterprises سال انتشار: 2015

Mortal Kombat

16+

زورآزمایی و مبارزه‌طلبی با حریفان حرفه‌ای

ناشر: Warner Bros. International Enterprises

سال انتشار: 2015

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محتوای جنگی و مبارزه‎ای این نوع از بازی‎ها به‌خودی‌خود تأکیدی بر نمایش خشونت است. بعد از هر ضربه‌ای که به شخصیت‎ها وارد می‌شود و بعد از شکست خونریزی و اعضای بدن قطع‌شده به تصویر درمی‎آید. در طور مبارزه صدای ضربات برای نزدیک‎تر شدن فضای مبارزه به محیط واقعی، به گوش می‎رسد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
روش انجام بازی پیچیده نیست و بازیکنان آشنا به دسته‌ بازی‎های مبارزه‎ای به‌راحتی می‌توانند از این بازی استفاده کنند.
آنچه والدین باید بدانند

بازی مورتال کمبت از سری بازی‌های قدیمی و پرطرفدار پلی‌استیشن محسوب می‌شود. این بازی از نسخه اصلی مورتال کمبت ۳ برگرفته‌شده است. بازی مورتال کمبت از مجموعه‎ی هیجانی و جنگی است که رقابت‎ها در رینگ مبارزه اجرا می‌شود. در این بازی بازیکن ابتدا مبارز موردعلاقه خود را انتخاب می‌کند و سپس آماده مبارزه با حریفی می‌شود. شخصیت‎ها هریک ویژگی‌های منحصربه‌فردی برای جنگیدن دارند و تکنیک‌های رزمی مخصوصی را اجرا می‎کنند. توانایی‌های رزمی هر شخصیت در ابتدای بازی و حین انتخاب آن روبه روی عکسشان درج‌شده است، اما برای دریافتن ویژگی‌های فنی و رزمی کامل هر یک از شخصیت‌ها باید با آنها بازی کرد و در حین مسابقه به کلیه ویژگی‌های آنها پی برد. بازیکن در هنگام شروع بازی می‌تواند یکی از دو شیوه مبارزه را انتخاب کند. در شیوه‎ی اول، فقط یک‌بار با حریف انتخابی مبارزه انجام می‌شود و با برد یا باخت بازی تمام می‌شود؛ در شیوه‎ی دوم، مبارزه به‌صورت لیگ صورت می‎گیرد و بازیکن می‌تواند تعدادی از مبارزان را انتخاب کند و پس از شکست دادن هریک از آنها به‌صورت خودکار به مبارزه‎ی بعدی منتقل شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.0 در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۱ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت تصویری بازی به علت قدیمی بودن نسخه‎ی اصلی، از کیفیت بسیار پایین برخوردار است و واضح نیست. موسیقی و صداها ضربات با محتوای هیجانی بازی همخوانی دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 2.0.0
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت برای هر دستگاه
واحد پول رایگان
ناشر Warner Bros. International Enterprises
سال انتشار 2015