Mow My Lawn - Cutting Grass

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کوتاه کردن چمن‌های رنگی با ماشین‌ چمن‌زنی برای مشخص شدن شکل‌های فانتزی

سال: 2021
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی هیچ توضیحی درباره‌ی نحوه‌ی انجامش نمی‌دهد اما به قدری ساختار مشخصی دارد که بازیکنان به محض ورود، متوجه چگونگی انجام و هدف آن خواهند شد. ماشین‌ چمن‌زنی تنها چمن‌ها و بعضی اشیا را می‌برد و به خانه‌ها یا مردم آسیب نمی‌زند تا حتی در صورت هدایت نامناسب ماشین، باز هم خشونت در بازی نشان داده نشود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی نقش کسی را دارد که با هدایت ماشین‌ چمن‌زنش، چمن‌های رنگی جلوی خانه‌ها را کوتاه می‌کند. چمن‌ها رنگ‌های متنوعی دارند و با کوتاه کردن آن‌ها تصاویر فانتزی متفاوتی مانند یک ابر خندان، مشخص می‌شوند. انجام بازی چالش زیادی ندارد اما متفاوت بودن شکل‌های مشخص‌شده می‌تواند برای بازیکنان جالب باشد از طرفی شخصیت، سوار ماشین مخصوص چمن زدن است که تا حدی مانند تجربه‌ی بازی‌های ماشین‌سواری است. بازیکن خانه به خانه جلو می‌رود و با کوتاه کردن چمن‌ها هم مراحل بازی را طی می‌کند و هم امتیاز به دست می‌آورد امتیازها هم کمک می‌کنند تا مواردی مثل پوشش ظاهری شخصیت تغییر کنند. بازی موسیقی متن ندارد اما صدای ماشین چمن‌زنی در آن شبیه‌سازی شده است که شاید شنیدنش برای اطرافیان بازیکن، آزاردهنده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 0.71 iOS در تاریخ1400/06/28 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  چمن‌ها رنگ‌های تند و متنوعی دارند به خصوص که بیشتر فضای بازی مثل خانه‌ها و حتی خود شخصیت سفید هستند و همین موضوع باعث شده است تا رنگ‌ها بسیار جلب توجه ‌کنند. با کوتاه کردن چمن‌ها شکل‌های متفاوتی مشخص می‌شوند که اغلب فانتزی هستند مشخص شدن شکل‌های متفاوت می‌تواند بازیکن را کنجکاو به دیدن شکل‌های دیگر و به این ترتیب تشویق به ادامه دادن بازی کند. حرکت ماشین چمن‌زنی و صدایش مشابه با واقعیت شبیه‌سازی شده است که البته صدای آن می‌تواند برای بعضی افراد آزاردهنده باشد.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیازی به اتصال به اینترنت ندارد اما برای دسترسی به بعضی امکانات بازی باید به اینترنت متصل بود و فیلم‌های تبلیغاتی دید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۰.۷۱
  واحد پول رایگان
  ناشر AI GAMES FZ LLC
  سال انتشار ۲۰۲۱
  پلتفرم Android، iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی امتیازی
  ارز رایگان