Moy restaurant chef

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
دریافت و انجام سفارش مشتریان رستوران برای کسب درآمد
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی بخش جداگانه‎ای تحت عنوان منو نداشته و گزینه‎های مورد نیاز بازیکن در اطراف صفحه‎ی بازی قرار گرفته‎اند. نحوه‎ی حرکت بازیکن با زدن ضربه با انگشت بازیکن روی صفحه بازی و در جهت مورد نظر، صورت می‎گیرد و در مجموع انجام بازی پیچیدگی و ابهامی ندارد. کودک در ابتدا برای فهم بهتر نیازمند کمک والدین خواهد بود.
  بازیکن مدیریت زمان و الویت‎بندی امور پیش رو را در این بازی تمرین می‎کند و او می‎آموزد که با تلاش به موفقیت بیشتر خواهد رسید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی، کودک در نقش یک جانور دریایی و به عنوان صاحب یک رستوران بازی را انجام می‎دهد. در هنگام باز بودن رستوران مشتری‎های مختلفی وارد رستوران می‎شوند که هر کدام درخواست‎های متفاوتی دارند. بازیکن می‎تواند با زدن ضربه با انگشت روی تصویر هر مشتری متوجه سفارش او شود. هر کدام از مشتری‎ها طرز تهیه سفارششان را نیز مرحله به مرحله به بازیکن راهنمایی می‎کنند. رسیدگی سریع به مشتری‎ها، رضایت آن‎ها را جلب کرده و در نتیجه کسب سکه‎های بیشتری را برای بازیکن در پی خواهد داشت. بازیکن می‎تواند برای استراحت و کسب انرژی رستوران را در حالت بسته نگه دارد و با استفاده از سکه‎های به دست آمده در جریان بازی به انجام کارهایی مثل نظافت و به روز رسانی تجهیزات رستوران بپردازد. محیط خارج رستوران نیز قابلیت زیبا سازی و ارتقا داشته و بازیکن می‎تواند تجهیزاتی مثل تابلوها، درب رستوران و دیوارهای آن را تغییر دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه Android 1.11 و در تاریخ 99/03/10 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی به سبک کارتونی انجام گرفته است. شکل بازیکن و مشتری‎ها، جانوران دریایی را در ذهن مخاطب تداعی می‎کنند اما پس زمینه‎ی بازی، شباهتی به محیط آبی و دریایی ندارد. موسیقی بازی ریتمی کودکانه دارد. صداگذاری‎هایی همانند صدای کارکردن مخلوط‎کن، پخت و پز در ماهیتابه و قابلمه در بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱
  سال انتشار ۲۰۱۸