Mr Jump

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرش و عبور از موانع در محیط‎های متفاوت

سال: 3
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی ساده است اما عبور از موانع به علت متفاوت بودن فاصله‎ی بین آن‎ها چالش‎برانگیز است. بازیکن با توجه با فاصله‎ی موانع باید مدت زمان متفاوتی انگشت خود را روی صفحه‎ی بازی نگه دارد که نیاز به مهارت و تسلط زیاد او بر بازی دارد. تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی با کنترل شخصیت و پریدن از روی موانع متفاوت مسیر هر مرحله را به پایان می‎رساند. شخصیت به صورت خودکار حرکت می‎کند و بازیکن تنها با ضربه زدن و نگه‎داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی باعث پرش و عبور او از موانع می‎شود. سه قسمت در بازی وجود دارد که هر یک مراحل متفاوتی دارند اما ساختار تمامی آن‎ها مشابه است و تنها در تصاویر پس‎زمینه و نوع موانع متفاوت هستند. اگرچه بازی ظاهر ساده‎ای دارد اما برخورد نکردن به موانع دشوار است و نیاز به دقت و تمرکز زیاد بازیکن دارد و می‎تواند برای بازیکنان علاقه‎مند به انجام چالش‎های سخت، جذاب باشد.‎ برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.9 iOS در تاریخ 99/05/22 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی مینیمال است و در طراحی آن از اشکال هندسی استفاده شده است. موسیقی‎ها و رنگ‎های بازی تغییر می‎کنند و متناسب با تم هر مرحله هستند. شخصیت اصلی بازی مردی است که جعبه‎ای روی سر او قرار دارد و با سرعت حرکت می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 2.79$ و برای خرید درون برنامه و فعال کردن مراحل قفل بازی پرداخت مبلغ 1.39$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‎تواند از طریق شبکه‎های پیام‎رسان رکورد به‎دست‎آمده در بازی را برای دوستان خود بفرستد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر ۱Button SARL
  سال انتشار ۳
  ارز رایگان