Mujo

بررس متن: پریا کنکاشور

9+ 6 تا 9 با همراهی والدین

نابودسازی هیولاهای بازی با ترکیب نیروهای کمکی

ناشر: OinkGames Inc سال انتشار: 2014

Mujo

9+
6 تا 9 با همراهی والدین

نابودسازی هیولاهای بازی با ترکیب نیروهای کمکی

ناشر: OinkGames Inc

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان برای رسیدن به بهترین نتیجه باید بتوانند در کنار ارزیابی صفحه‎ی نمایش، از قابلیت‎های خدایانشان به بهترین نحو استفاده کنند تا هیولاها را با کمترین نیرو و حرکت نابود کنند. تفکر حل مسئله و به‌مرور تجسم و پیش‎بینی جایگاه قطعات برای حل پازل موردنیاز است.
محتوای بومی و فرهنگی
شخصیت‎های خدا با الگو گیری از باور یونانیان و عقاید چندخدایی به تصویر کشیده شده است.
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بدون پیچیدگی بازی باعث درک راحت ساختار و روش کار با بازی شده است، اما در مقابل تغییرات ناگهانی و وجود قدرت‎های ویژه، کار را برای بازیکنان کمی دشوار کرده و برای کودکان خردسال و کم سن نیاز به زمان و تمرین دارد تا تسلط کامل بر روی جریان بازی به دست آید و نتیجه مطلوب حاصل شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‎های ساده‎گرایانه‎ی Oink است و هدف اصلی این بازی نابود کردن هیولاهای مختلف با کمک نیروی شمشیرهای ترکیب‌شده است. در هر مرحله از این بازی صفحه‌ای با مجموعه‎ای از قطعات مربع شکلی نمایش داده می‎شود. هر یک از قطعات دارای تصویر و رنگ به خصوصی‎اند، مانند مربع‌های قرمزرنگی که علامت شمشیر دارند یا مربع‌های آبی‌رنگی که علامت ماهی دارند. در هر محله یک یا چند هیولا در بالای صفحه نمایان می‌شوند که کودک به‌وسیله مربع‌های قرمزرنگ (دارای علامت شمشیر) باید آنها را از بین ببرد. اگرچه هیولاها چهره ترسناکی ندارند و خون‎ریزی در بازی در حین رقابت مشاهده نمی‎شود، اما مفهوم نابودسازی و شخصیت خوب و بد به‌وضوح قابل‌مشاهده است. در پایین صفحه تصاویری از خدایان یونان باستان نیز دیده می‌شود که هر یک بارنگ مطابق با یکی مربع‎های موجود در صفحه است. با جمع‎آوری مربع‎های همرنگ خدایان، نیروی تخریبی خدای خیالی افزایش می‌یابد و بعد از پر شدن نیرویش، به کار می‎آید. مدیریت زمان استفاده از نیروی تخریبی و توجه به چینش رنگ‎ها برای نابودسازی هیولاها نیاز به ارزیابی صفحه‎ی نمایش و تصمیم‎گیری دقیق دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ 1.3.4 Android در تاریخ ۹۸/0۱/۱۱ نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی هنری، ساده و زیبای این بازی با استفاده از رنگ‌های متنوع و ملایم محیطی آرامش‎بخش را ایجاد کرده که شاید تا حدودی با محتوای هیجانی بازی در تناقض باشد. تصاویر کارتونی مربوط به خدایان در پایین صفحه یا هیولاها در بالای صفحه هرکدام از به نوع خود با ظرافتی طراحی‌شده‌اند تا بازیکن را به ادامه بازی تشویق کنند.

حریم خصوصی

این بازی می‌تواند به محتوای تلفن همراه بازیکن دسترسی داشته باشد و همچنین در صورت اجازه بازیکن می‌تواند به موقعیت مکانی دستگاه دسترسی پیدا کند. امکان دسترسی به حساب گوگل در بازی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 66
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.4
حداقل نیازمندی اندروید 4.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر OinkGames Inc
سال انتشار 2014