My First Find the Differences Game: Pirates - Free App for Kids and Toddlers - Games and Apps for Kid, Toddler

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن تفاوت‎‎های کوچک میان دو تصویر

سال: 2010
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودک ابتدا دو تصویر را مقایسه کرده و سپس با پیدا کردن اجزای متفاوت تصاویر روی آن‎ها توسط انگشت خود بر صفحه‎ی بازی ضربه می‎زند. اگرچه چگونگی بازی ساده است اما نیاز به دقت بالای کودک در انجام هر مرحله دارد که همراهی والدین بسیار مفید است.
  بازی علاوه بر بهبود مهارت شناخت بصری موجب تقویت تمرکز در کودکان نیز خواهد شد و همچنین جریان بازی مهارت تفکر حل مسئله را نیز در کودکان به چالش خواهد کشید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله دو تصویر در اختیار کودک قرار می‎گیرد که تفاوت‎هایی بسیار جزئی با یکدیگر دارند. کودک با مقایسه‎ی میان دو تصویر و با استفاده از ریز‎بینی خود تفاوت‎ها را پیدا می‎کند و مرحله را به پایان می‎رساند. کودکان می‎توانند عامل محدودیت زمان را نیز به هر مرحله اضافه کنند و درجه‎ی دشواری بازی را افزایش دهند. دو مرحله از بازی به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبالغی نیاز است. یافتن تفاوت‎ها در تصاویر متفاوت بازی به تقویت مهارت شناخت بصری در کودکان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.5 iOS در تاریخ 98/12/1 نوشته‎ شده ‎است.

  کیفیت

  تصاویر استفاده شده در تمامی مراحل بازی با تم دزدان دریایی است که با گرافیک کودکانه‎ای طراحی شده‎اند. طراحی کودکانه‎ی بازی و استفاده از رنگ‎های متنوع و شاد باعث جلب نظر کودکان به محیط برنامه خواهد شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی تصاویر مجموعه پرداخت مبلغ 1.99 $ لازم است. بخشی در بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۰
  ارز رایگان