My First Maze - A Game for Toddlers

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت در مسیر هزارتو‎های متفاوت

سال: 2010
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تجربه‌ی پیروزی یا شکست جهت رساندن موش به انتهای مسیر می‎تواند در جهان کودکی معنا داشته باشد.
  بازی با لمس صفحه بازی انجام می‎شود که گاهی در جریان بازی حرکت شخصیت با کندی انجام می‌گیرد. با پیشروی در مراحل الگو‎های پیچیده‎تری در مازها در اختیار کودک قرار می‎گیرد که همراهی والدین با کودک می‎تواند مفید باشد.
  بازی به کودک کمک می‌کند تا با شناخت شکل و الگو، مهارت‌های شناختی و بصری در او تقویت شود و همچنین عامل انتخاب مسیر مناسب جهت رساندن موش به پنیر موجب افزایش مهارت‌های حرکتی و توانایی تفکر حل مسأله در کودکان خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک با لمس صفحه بازی توسط انگشت، موش کوچکی را در امتداد خطوط پر پیچ‎ و خم یک هزار‎تو یا ماز جهت رساندن آن به پنیری که در نقاط متفاوت ماز قرار داده ‎شده ‎است، هدایت می‎کند. در هر مرحله از الگوهای متفاوتی برای طراحی ماز‎ها استفاده شده که به کودک کمک می‎کند با اشکال متفاوت و پیچیده‎تر آشنا شود و این خود موجب تقویت مهارت شناختی در او خواهد شد. بازی دارای سه درجه دشواری است که در هر یک تنها یک ماز رایگان است و برای دسترسی به باقی باید مبلغی پول پرداخت شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.0 iOS در تاریخ 98/12/1شده‎است.

  کیفیت

  پشت زمینه تمامی ماز‎ها با تصویر خاک طراحی شده‎ است که نشان‎دهنده‌ی فضای زندگی موش در زیر زمین است. ماز‎ها در طرح‎های متفاوت هستند که خود مانع از تکراری شدن فضای بازی شده ‎است. صداگذاری صدای موش مشابه به صدای آن در واقعیت است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 1.99 $ لازم است. بخشی در بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۰
  ارز رایگان