My First Puzzles: Alphabet - A Free Educational Puzzle Game for Kids and Toddlers for Learning Letter Shapes - Kid Toddler App

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش حروف الفبا با منطبق کردن صحیح اشکال ارائه شده بر الگو

سال: 2010
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان قرار دادن تصاویر بر الگو‎ها به ‌نوعی شبیه‎سازی برای بازی پازل در دنیای واقعی است و می‎تواند در دنیای کودکان معنادار باشد.
  این بازی ساز‎و‎کار ساده‎ای دارد و تنها با کشیدن انگشت کودک روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود.
  کودکان در جریان بازی با حروف الفبا و تلفظ صحیح هر یک آشنا می‎شوند. حل پازل‎ها باعث افزایش مهارت شناختی در کودک می‎شود و همچنین مهارت تفکر حل مسئله و تمرکز در کودکان به چالش کشیده خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک حروف الفبای زبان‎های متفاوتی را در طی حل کردن پازل خواهد آموخت. گروهی از اشکال به هم ریخته و تصویر الگو که در هر مرحله یکی از حروف الفبا است در اختیار کودک قرار می‎گیرد و وظیفه‎ی کودک کشیدن اشکال و قرار دادن آن‎ها بر جایگاه صحیح هریک منطبق بر شکل اصلی است. پس از تکمیل پازل، حرف الفبای به‎دست‎آمده توسط گوینده‎ی بازی تلفظ می‎شود. بازی به زبان‎های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، آلمانی و هلندی قابل اجرا است که کودک می‎تواند با تلفظ صحیح حروف در زبان‎های ذکر شده آشنا شود. بازی علاوه بر آشنایی کودک با حروف الفبا مهارت تشخیص فرم و شکل را نیز در کودک تقویت می‎کند. چهار پازل ابتدایی بازی به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی آموزش‎ها پرداخت مبلغی نیاز است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.5 iOS در تاریخ 98/12/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی گرافیک ساده‎ای دارد و فضای آن مناسب برای آموزش به کودکان در رده سنی ذکر شده است. گوینده‎ی بازی صدای هر یک از حروف را به طور واضح تلفظ می‎کند و کودک پس از هر بار انجام صحیح پازل‎ها توسط بازی با صدای دست زدن تشویق می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  پرداخت مبلغ 2.79$ برای در اختیار داشتن تمامی پازل‎ها لازم است. بخشی در صفحه‎ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند با کشیدن حروف الفبا روی صفحه‎ی کاغذ و تبدبل آن به پازل جریان بازی را برای کودکان بازسازی کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۰
  ارز رایگان