My little Pony: Harmony Quest

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات تکه‎های دزدیده شده‎ی شیشه‎ی شهر پونی‎ها و نجات جواهرات توازن

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان در این بازی وارد دنیای شگفت‎انگیز پونی‎ها می‎شوند و با قابلیت‎های جادویی پونی‎های مهربان به نجات سرزمین می‎پردازند.
  فهم روش انجام بازی بسیار ساده بوده و برای درک داستان کمک والدین در شروع بازی کمک‌کننده خواهد بود. به‌مرور با درک روش اعمال جادوی هر پونی حل پازل‎های پیشرو آسان‎تر خواهد شد و سرعت پیشرفت در بازی افزایش می‎یابد.
  ظاهر شخصیت‎های شرور بازی چه از نوع اسب بالدار چه از نوع حشرات پرنده بسیار ترسناک طراحی‌شده‌اند. در طول بازی پونی‎های سرزمین در داخل سنگ‎های جادویی حبس می‎شوند و در برخی زمان‎ها برای شکست پونی‎های شرور باید به سمتشان سنگ پرتاب کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نبرد بین خوبی و بدی برای نجات شهر پونی‎ها با یافتن تکه‎های شیشه‎ای و جواهرات برای بازگرداندن توازن به سرزمین پونی‎ها، داستان اصلی این بازی بوده که سه شخصیت از شش شخصیت اصلی به‌صورت رایگان در اختیار قرار دارد. با یافتن محل فرار شخصیت‎های منفی داستان، پونی‎های قهرمان به سمت نجات پونی‎های گرفتار در سنگ می‎روند و به‌مرور تکه‎های شیشه‎ای دزدیده‌شده را جمع‎آوری می‎کنند. مبارزه پونی‎های قهرمان بر اساس نیروی جادویی مخصوص به آنها صورت می‎گیرد، مثلاً «توایلایت» با شاخ خود اجسام را جابه‎جا می‎کند و «اپل جک» به اجسام ضربه می‎زند یا اجسام را پرت می‎کند. شناسایی نیروهای پونی‎ها به تسلط کودک به داستان اصلی یا تمرین در طول بازی بستگی دارد. پونی‎هایی که به خواب فرورفته‌اند قابل بازی نبوده و برای باز کردنشان باید از خرید درون برنامه استفاده کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.6 iOS در تاریخ 97/04/12 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی متن بازی حماسی و هیجانی است و صدایی برای شخصیت‎های در نظر نگرفته شده و تنها صدای راوی داستان به گوش می‎رسد که به چندین زبان بازی را شرح می‎دهد. گرافیک بازی با کیفیت خوبی طراحی‌شده و مملو از انواع رنگ روشن و تیره برای شخصیت‎های خوب و بد داستان است. شخصیت‎پردازی‎ها مانند انیمیشن این مجموعه است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای استفاده از تمام پونی‎ها و باز کردن برخی از مأموریت‌ها بسته‎های خرید درون برنامه متعددی در بازی وجود دارد، اما برای باز کردن تمام قابلیت‎های می‎توان 9.99 دلار پرداخت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Budge Studio
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان