My Talking Hank

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سگی مهربان و عاشق عکاسی از حیوانات در دنیایی کارتونی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان به هنک به چشم حیوان خانگی باهوشی نگاه می‎کنند که شیطنت‎های کودکانه دارد که همه تلاش خود را برای گرفتن غذای جدید و خوشمزه می‎کند و به او به عنوان دوستشان نگاه می‎کنند. کودکان نحوه تعامل درست و دقت به نیاز‎های یک موجود دیگر (در این بازی هنک) را می‎آموزند و در دنیایی کارتونی تجربه‎ای شبیه‌سازی‌شده به دنیای واقعی را کسب می‎کنند.
  با وجود راهنمایی‎های اولیه‎ی هنک در ابتدای ورود به هر بخش دستور کار بازی واضح و شفاف است. بازی‎های کوتاه هر کدام قوانین مخصوص به خود را دارند که این قوانین در ابتدای هر بازی توضیح داده می‎شود و ممکن است نیازی به همکاری کوتاهی از سمت والدین برای درک بهتر نحوه بازی برای کودکان کم سن وجود داشته باشد.
  هدف این بازی آموزش هیچ محتوای علمی نیست، اما با توجه به ساختار بازی کودکان در مورد حس مسئولیت‎پذیری در قبال شخصیت اصلی بازی برای زنده نگه‌داشتن آن و رفع نیاز‎هایش می‎آموزند. کودکان در مورد نگهداری کردن از موجودی دیگر و مراقبت از او نکات بسیاری را یاد می‎گیرند و می‎توانند برای داشتن حیوان خانگی تمرین کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از ناشر بازی معروف My Talking Tom با طراحی شخصیتی جدید به نام هنک تولیدشده است که یک سگ مهربان و کوچک است. بزرگ شدن شخصیت اصلی با بالا رفتن مراحل میسر می‎شود و بالا رفتن مراحل از راه غذا دادن، شستن و خوابیدن اتفاق می‎افتد. همچنین در جریان بازی برای تغییر لباس‎های هنک به مجموعه‎ای از تصاویر نیاز بوده که از راه عکاسی حیوانات جنگل به‎ دست می‎آیند. در بخش نقشه با ورود به یک قطعه زمین و قرار دادن ابزار بازی و غذا برای حیوانات دیگر هنک می‎تواند از مهارت عکاسی خود استفاده کند و در نهایت لباس‎های بیشتری را به مجموعه‎ی خود بیافزاید. این بازی شامل 5 بازی کوتاه دیگر برای افزایش سکه‎های داخل بازی است. از سکه‎ها برای خرید غذا استفاده می‎شوند و اهمیت بالایی دارند و علاوه بر روش معمول از راه خرید درون برنامه نیز قابل افزایش‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه 1.4 iOS در تاریخ 96/07/24 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  چهره‎ی هنک حالت‎های مختلف خوشحالی و ناراحتی را نشان می‎دهد و موجب حس نزدیکی بیشتر با بازیکن می‎شود. برای کودکانی که به داشتن حیوان خانگی علاقه‎مندند، اما به دلایلی امکان داشتن حیوان واقعی را ندارند این بازی بسیار جذاب خواهد بود. تصاویر شاد و زنده در زمینه‎ی بازی قرار دارند که محیط سرگرم‎کننده‎ی بازی را پر از رنگ کرده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی حاوی سکه و الماس درون بازی است و برای خرید غذا و ابزار بازی سایر حیوانات از سکه‎ها استفاده می‎کند. الماس‎ها با دیدن تبلیغ و خرید درون برنامه به دست می‎آید و در بسته‎های 0.99 دلار تا 99.99 دلار وجود دارد. در بالای صفحه نیز تبلیغ بازی‎های ناشر نیز نمایش داده می‎شود. در بخش بازی‎های کوتاه علاوه بر 5 بازی اصل 4 بازی دیگر از ناشر بازی وجود دارد که نیاز به دانلود دارد. در حالت عضویت با پرداخت هزینه بسیار کم الماس و معجون انرژی داده می‎شود. لازمه رشد شخصیت بازی، مراقبت مداوم و توجه به آن است، درنتیجه بازیکن در بازه زمانی کوتاه مجدد به بازی برمی‎گردد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Outfit۷
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان