myHome work Student Planner

بررس متن: پرستو رحیمی

12+ 7 تا 12 با همراهی والدین

کمک‌رسان تکالیف و پروژه‌های درسی

ناشر: Rodrigo Neri سال انتشار: 2015

myHome work Student Planner

12+
7 تا 12 با همراهی والدین

کمک‌رسان تکالیف و پروژه‌های درسی

ناشر: Rodrigo Neri

سال انتشار: 2015

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه به استقلال و مدیریت کارهای شخصی و تکالیف کودکان و نوجوانان کمک می‌کند و می‌تواند در کاهش اضطراب در جریان مطالعات درسی نقش مؤثری دارد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
تمامی توضیحات مربوط به استفاده از برنامه به‌صورت متن‌های کوتاهی در ورود به برنامه به کاربر داده می‌شود. بخش‌بندی منظم و قابلیت استفاده از رنگ‌های متفاوت برای هر تکلیف به نظم و کارایی بیشتر کمک می‌کند. برای کودکان، کمک والدین برای واردکردن اطلاعات درسی لازم است.
آنچه والدین باید بدانند

دانش آموزان می‌توانند از این برنامه برای واردکردن تکالیف و پروژه‌های خود و تاریخ مهلت انجام آنها استفاده کنند. این برنامه شامل چندین بخش مفید است که همگی در جهت بالا بردن بازدهی کاربر طراحی‌شده است، دانش آموزان می‎توانند تمامی دروس و تاریخ امتحانات خود را به تفکیک کلاس و اولویت آنها در بخش تکالیف وارد کنند. در بخش کلاس‌ها، اطلاعاتی چون روز و ساعت کلاس‌ها قابل‌نمایش است و در بخش تقویم می‌توان شمای کلی روزانه، هفتگی و سالانه از تمامی کلاس‌ها، تکالیف و امتحانات خود داشت. بخش معلم در موقعیت جغرافیایی ایران قابل‌دسترس نیست. اولویت‌بندی تکالیف، نشانه‌گذاری آنها بعد از انجام و استفاده از قابلیت یادآوری از دیگر امکانات این برنامه است. این برنامه به بهبود بخشیدن عادات مطالعه و افزایش تمرکز دانش‎آموزان کمک خواهد کرد و ابزاری برای مدیریت بهتر و آسان‎تر دروس و کلاس‌ها است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 6.8.4 iOS در تاریخ 98/04/14نوشته‎شده است.

کیفیت

برنامه طراحی ساده و منظمی دارد. تم‌هایی با رنگ و طرح‌هایی متفاوت برای شخصی‌سازی صفحه‎ی برنامه و داشتن نمایی زیباتر وجود دارند.

مصرف گرایی

برای ارتقا دادن برنامه و حذف کردن تبلیغات، از حالت قفل درآوردن تمامی تم‌ها و قابلیت ضمیمه کردن فایل‌ها نیاز به پرداخت سالانه 6.99$ است.

حریم خصوصی

در ابتدای برنامه لینک فیس بوک در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با ساخت حساب کاربری از طریق گوگل، فیس بوک یا با قرار دادن اطلاعات فردی (نام و آدرس ایمیل) می‎توان وارد برنامه شد. برای استفاده از بخش معلم اجازه دسترسی به موقعیت جغرافیایی کاربر از او گرفته می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 6.8.4
واحد پول رایگان
ناشر Rodrigo Neri
سال انتشار 2015
دنیای واقعی

دانش آموزان می‌توانند تمام جزئیات این برنامه را بر روی تقویم دیواری یا دفتر خود داشته باشند تا در زمان دوری از گوشی‌های هوشمند، همچنان به برنامه دسترسی داشته باشند.