myHome work Student Planner

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۷ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک‌رسان تکالیف و پروژه‌های درسی

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تمامی توضیحات مربوط به استفاده از برنامه به‌صورت متن‌های کوتاهی در ورود به برنامه به کاربر داده می‌شود. بخش‌بندی منظم و قابلیت استفاده از رنگ‌های متفاوت برای هر تکلیف به نظم و کارایی بیشتر کمک می‌کند. برای کودکان، کمک والدین برای واردکردن اطلاعات درسی لازم است.
  این برنامه به استقلال و مدیریت کارهای شخصی و تکالیف کودکان و نوجوانان کمک می‌کند و می‌تواند در کاهش اضطراب در جریان مطالعات درسی نقش مؤثری دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  دانش آموزان می‌توانند از این برنامه برای واردکردن تکالیف و پروژه‌های خود و تاریخ مهلت انجام آنها استفاده کنند. این برنامه شامل چندین بخش مفید است که همگی در جهت بالا بردن بازدهی کاربر طراحی‌شده است، دانش آموزان می‎توانند تمامی دروس و تاریخ امتحانات خود را به تفکیک کلاس و اولویت آنها در بخش تکالیف وارد کنند. در بخش کلاس‌ها، اطلاعاتی چون روز و ساعت کلاس‌ها قابل‌نمایش است و در بخش تقویم می‌توان شمای کلی روزانه، هفتگی و سالانه از تمامی کلاس‌ها، تکالیف و امتحانات خود داشت. بخش معلم در موقعیت جغرافیایی ایران قابل‌دسترس نیست. اولویت‌بندی تکالیف، نشانه‌گذاری آنها بعد از انجام و استفاده از قابلیت یادآوری از دیگر امکانات این برنامه است. این برنامه به بهبود بخشیدن عادات مطالعه و افزایش تمرکز دانش‎آموزان کمک خواهد کرد و ابزاری برای مدیریت بهتر و آسان‎تر دروس و کلاس‌ها است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 6.8.4 iOS در تاریخ 98/04/14نوشته‎شده است.

  کیفیت

  برنامه طراحی ساده و منظمی دارد. تم‌هایی با رنگ و طرح‌هایی متفاوت برای شخصی‌سازی صفحه‎ی برنامه و داشتن نمایی زیباتر وجود دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای ارتقا دادن برنامه و حذف کردن تبلیغات، از حالت قفل درآوردن تمامی تم‌ها و قابلیت ضمیمه کردن فایل‌ها نیاز به پرداخت سالانه 6.99$ است.

  دنیای واقعی

  دانش آموزان می‌توانند تمام جزئیات این برنامه را بر روی تقویم دیواری یا دفتر خود داشته باشند تا در زمان دوری از گوشی‌های هوشمند، همچنان به برنامه دسترسی داشته باشند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدای برنامه لینک فیس بوک در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با ساخت حساب کاربری از طریق گوگل، فیس بوک یا با قرار دادن اطلاعات فردی (نام و آدرس ایمیل) می‎توان وارد برنامه شد. برای استفاده از بخش معلم اجازه دسترسی به موقعیت جغرافیایی کاربر از او گرفته می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۸.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Rodrigo Neri
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان