Mystery Case Files: Key To Ravenhearst - A Mystery Hidden Object Game

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیای پنهان و حل پازل برای کشف اتفاقی مرموز در نقش کارآگاه

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فضای رازآلود بازی و تجربه پیروزی یا شکست در حل معماها در دنیای کودکی معنادار است.
  درک سازوکاری بازی ساده و تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. عامل حضور تعداد بالای اشیاء در هر صحنه و مشابهت رنگ آن‎ها به یکدیگر، پیدا کردن اشیاء را برای بازیکن چالش‎برانگیز کرده است. متن‎های راهنمایی و نام اشیای بازی به زبان انگلیسی است که نیاز به تسلط بیشتر بازیکن به زبان انگلیسی دارد.
  بازیکن با بهره‎گیری از ذهن ماجراجو و کنجکاوی خود به حل معماها می‎پردازد که موجب افزایش خلاقیت و تقویت مهارت تفکر حل مسئله در او خواهد شد.
  محتوای داستان بازی اسیر شدن روح تعدادی از انسان‎های درگذشته است که به همراه نمایش تصاویری از شبح‎ها، خانه‎ای در مه، تابوت و اسکلت می‎تواند موجب انتقال حس ترس به برخی بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی MCF: Key To Ravenhearst است. بازی نسخه‎ای از مجموعه بازی‎های داستانی و ماجرایی Files Mystery Case است که مثل نسخه‎های دیگر این مجموعه بر پیدا کردن اشیای پنهان و حل پازل‎هایی مثل کنار هم قرار دادن تصاویر درهم با توجه به الگوی اصلی، تمرکز دارد. نکته‎های کمکی نیز در بازی قرار دارد که کمکی جهت حل پازل‎ها به شمار می‎آیند. اگرچه بازیکن در نقش کارآگاهی به ایفای نقش می‎پردازد اما این نسخه پازل‎های کمتری نسبت به دیگر نسخه‎ها دارد و محوریت اصلی بازی بر یافتن اشیا است که می‎تواند کمک خوبی جهت افزایش تمرکز در بازیکنان باشد. بازی داستان مرموزی دارد و گاهی تصاویری از شبح‎های گوناگون در آن نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.4 iOS و در تاریخ 99/02/11 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی با نورپردازی و استفاده از رنگ‎های سرد به خوبی حس مرموز داستان بازی را به نمایش گذاشته‎ است. اشیای بسیار متنوعی و با تعداد بالا در بازی استفاده شده ‎است. طراحی مکان‎های بازی دارای جزئیات بسیار بالایی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‎ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان