Mystic Journey: Tri Peaks Solitaire

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انتخاب صحیح کارت از میان کارت‎های موجود با توجه به شماره هر یک

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر روی صفحه بازی انجام می شود. تعداد محدود کارت‎ها و تعداد باخت در هر مرحله موجب افزایش چالش جهت انتخاب کارت‎ها خواهد شد.
  اگرچه جریان بازی تا حدی وابسته به شانس است اما عامل انتخاب کارت‎ مناسب از میان کارت‎های موجود به تقویت مهارت حل مسئله در بازیکن کمک می‎کند و همچنین می‎تواند موجب بهبود خلاقیت در او شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Tri Peaks Solitaire است. بازی در سبک بازی‎های کارتی ) Solitaireبازی‎های کارتی انفرادی) است که در آن در هر دور بازی تعدادی کارت در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که او با قرار دادن کارت هایی با شماره بیشتر یا کمتر بر روی یکدیگر و تمام شدن کارت‎های موجود، هر مرحله را به پایان می‎رساند. انتخاب کارت‎ مناسب جهت به پایان رساندن هر مرحله با توجه به محدود بودن تعداد کارت‎ها، نیازمند دقت و تمرکز بازیکن است و می‎تواند تمرین خوبی جهت افزایش توانایی حل مسئله در او باشد. علاوه بر جریان اصلی بازی بازیکن می‎تواند از امتیازات به دست آمده در ساخت وسایلی چون قایق و نجات شخصیت بازی که در جزیره‎ای گرفتار شده ‎است، استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.3.1 iOS در تاریخ 99/01/15 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  فضای بازی از تعدادی کارت تشکیل شده ‎است که تصویر پشت کارت‎ها، تصاویر پشت زمینه و الگو‎های بازی در مراحل متفاوت بازی، تغییر خواهد کرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید کریستال جهت خرید درون برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی همچون تعداد نا‎محدود کارت پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 69.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر FIVE-BN UK LTD
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان