Myths of the World: Born of Clay and Fire

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیای مخفی و حل پازل‎های گوناگون در فضایی داستانی

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل پازل‎های بازی جهت پرده برداشتن از راز و جلوگیری از نابودی شهر می‎تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  کنترل بازی با ضربه زدن با انگشت بر صفحه بازی انجام می‎شود. راهنمایی‎ها در قالب متن‎هایی کوتاه در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. درجه‌ی دشواری بازی قابل تغییر است اما در دشواری پایین بازی نیز ساختار برخی از معماها پیچیده‌اند و نیاز به صرف زمان و دقت بالاتری دارند. با توجه به گستره‌ی بالای کلمات انگلیسی استفاده شده در بازی، تسلط بیشتر بازیکن به این زبان لازم است.
  حل معماها که هر یک در گرو حل معمای دیگر است مهارت‌های حل مسئله و تفکر تحلیلی را در بازیکنان تقویت خواهد کرد. یافتن اشیا نیاز به تمرکز بازیکن دارد و همچنین استفاده‌ی بهینه از اشیا مانند پیچیدن پارچه به دور تکه‎ای شیشه و تبدیل آن به وسیله‎ای جهت پاره ‎کردن طناب می‎تواند موجب افزایش خلاقیت در بازیکنان شود.
  تصاویری از فردی غول پیکر که در حال نابودی شهر است و حیواناتی با ظاهری عجیب الخلقه در بازی نمایش داده می‎شود که می‎تواند موجب انتقال حس هیجان مضاعف و ترس به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از سری بازی‎های داستانی Myths of the World است که در چهارچوب یافتن اشیا و حل پازل‎های متفاوت انجام می‎شود. شخصی با استفاده از نیروهای جادوگری مجسمه‎ای را تبدیل به فردی خطرناک می‎کند و بازیکن با حل پازل‎هایی که در مراحل متفاوت بازی قرار گرفته‎اند در پی کشف راز ماجرا و جلوگیری از خرابی شهر است. ساختار معماها متفاوت بوده و هر یک با استفاده از یافتن اشیایی مانند فرچه و بهره‎گیری صحیح و مناسب از هر یک مانند کشیدن فرچه بر چوبی قدیمی جهت ظاهر شدن رمز و همچنین پاسخ به چیستان‎، حل خواهد شد. نکته‎های کمکی نیز در بازی قرار دارد که کمک خوبی جهت حل پازل‎ها به شمار می‎آیند. جریان بازی و حل معماها موجب بهبود مهارت‌های حل مسئله و تفکر تحلیلی در کودکان و نوجوانان خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/17 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  غالب اشیای استفاده شده در بازی حال و هوای قدیمی دارند. معماها و مراحل متنوع‌اند که موجب جذابیت بازی شده ‎است. موسیقی بازی متناسب با جو رازآلود داستان و تصاویر بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای در اختیار داشتن برخی از راهنمایی‎ها جهت حل پازل‎ها دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان