Nail it

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سرعت بالا به همراه هدف‎گیری دقیق برای زدن میخ‎ها

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  اگرچه قوانین بازی شفاف است و نحوه بازی کردن تنها به ضربه بر روی صفحه انجام می‎شود، اما سرعت بالای بازی افزایش رکورد را برای بازیکن دشوار می‎کند. نیازی به آموزش وجود ندارد و تنها با داشتن تمرکز کافی می‎توان بازی را انجام داد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تنها یک قانون ساده دارد و آن هدف قرار دادن تمام میخ‎ها (گاهی بطری‎ها) با چکش است. چالش بازی با بالا رفتن سرعت و چندمسیره شدن، افزایش می‎یابد (نوع بازی را خود بازیکن تعیین می‎کند). در طول مسیر انواع دینامیت، ستاره یا موارد کمکی وجود دارد و بازیکن در عین حال که زدن میخ‎ها را مدیریت می‎کند، باید از برخورد با دینامیت‎ها پرهیز کند. مهم‎ترین نکته در این بازی هماهنگی دست با چشم و سرعت بالای عکس‎العمل است. در صورتی که ستاره به‌اندازه کافی نباشد، بازیکن می‎تواند با تماشای ویدیوی تبلیغاتی ستاره بیش‎تری به دست آورد. نبود خلاقیت و یکنواختی بازی باعث کاهش جذابیت آن به‌مرور زمان شده و تنها برای گذران وقت مناسب است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.9.0 iOS در تاریخ 96/09/06 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی متن داری ریتم شاد است و بعد از چند دقیقه از ابتدا آغاز می‎شود و حالت تکراری به خود می‎گیرد. تصاویر با رنگ‎های ساده و بدون هیجان طراحی شده‎اند که هیچ جذابیتی ازنظر بصری به بازی نمی‎افزایند. گرافیک دوبعدی بازی ساده و با کیفیت نه چندان بالایی طراحی‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در پایین صفحه بازی بنر تبلیغاتی وجود دارد. همچنین درازای دادن ستاره تبلیغات ویدیویی نمایش داده می‎شود و برای حذف تبلیغات می‎توان از خرید درون برنامه استفاده کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر The Mascoteers
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان