Naturo X Boruto Ninja Voltage

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ارتقای قدرت نیروهای شینوبی برای شرکت در مبارزه‎های سخت

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از شخصیت‎های زن با پوشش نامتعارف و نامتناسب نمایش داده‌شده‌اند.
  پیچیدگی بازی بیشتر به پراکندگی گزینه‎ها و حرکات سریع و درهم لحظه مبارزه برمی‎گردد. این پیچیدگی نه‌تنها تمرکز نوجوانان در حین رقابت را کاهش می‎دهد، بلکه روند ارتقا و بهبود شخصیت‎ها را نیز بسیار کند می‎کند. بازیکنان باید بیشتر بر روی حرکات سریع خود تکیه کنند و نباید توجهی به درگیری‎های بین شخصیت‎ها داشته باشند تا بتوانند قبل از اتمام انرژی شخصیت‎هایشان به انتهای مسیر مبارزه برسند.
  بازیکنان در این بازی بخش‎های کوتاهی از انیمه‎ی ژاپنی ناروتو را مشاهده می‎کنند و با یکی از مجموعه‎های محبوب این کشور آشنا می‎شوند.
  تمام مأموریت‌ها به جهت کشتار و نابودی شخصیت‎های مختلف طراحی‌شده است. بازیکنان با انتخاب شخصیت‎هایی که بعضاً چهره‎ی ترسناک و رعب‎آوری دارند وارد مسیر نبرد می‎شوند و در طول مسیر با اجرای ضربات فیزیکی و غیر فیزیکی حریف خود را نابود می‎کنند. بعد از نابودی جسد بر روی زمین باقی نمی‎ماند و در دودی محو می‎شود. برخی از حملات به شکل انفجار و گلوله‎های آتش نمایان می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برمبنای دو انیمه‎ی ژاپنی معروف «ناروتو شیپودن» و «باروتو: نسل جدید ناروتو» ساخته‌شده است. هدف از بازی توانمندسازی نیروها برای برد در مأموریت‌های مختلف است. برخی از مأموریت‌ها به‌صورت گروهی شکل می‎گیرد که با کمک بازیکنان دیگر به‌صورت آنلاین انجام می‎شود و برخی به‌صورت از پیش تعیین‌شده و با خط داستانی انیمه‎های اصلی صورت می‎گیرند. نیروهای بازی تحت عنوان «شینوبی» با تنوع بالایی ارائه می‎شوند که هر یک از سطح و قدرت مخصوص به خود برخوردارند. به‌مرور با عبور از مأموریت‌های بیشتر کارت‎های ارتقا و منابع مالی افزایش می‎یابند و شانس بالاتری برای به‎روزرسانی ساختمان‎های اصلی یا شینوبی‎ها کسب می‎شود. حالت خودکار به بازیکنان اجازه می‎دهد تا هم با دقت جزئیات مسیر رقابتی را مشاهده کنند و هم در صورت امکان بدون صرف انرژی و زمان زیاد مأموریت را با موفقیت به پایان برسانند؛ اما در صورت برابری یا قدرتمندی حریف در مأموریت نیاز به دخالت مستقیم بازیکنان وجود دارد تا اطمینان از برد حاصل شود. رقابت‎ها با پرتاب نیروها (با استفاده از چاکراها به شکل نورهای جادویی) یا ضربات فیزیکی شکل می‎گیرد و با اتمام انرژی شخصیت‎های یکی از دو طرف به پایان می‎رسد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.0 iOS در تاریخ 97/08/20 بعد از عبور از 10 مأموریت و باز کردن تمام شینوبی‎ها نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی تماماً از داستان‎های اصلی مجموعه‎ی انیمه‎ی ژاپنی «ناروتو شیپودن» و «باروتو: نسل جدید ناروتو» برداشته‌شده‌اند. صداهای شخصیت‎ها، تکه کلام‌ها و تمام ویژگی‎های ظاهری‌شان بر اساس نسخه انیمه‎ی آنها طراحی‌شده است. تصویر اصلی شهر نیز بر اساس داستان اصلی در متن بازی قرار دارد. روابط بین شخصیت‎های مثبت و منفی در بازی خیلی شفاف نیست و بازیکنان می‎توانند برای تشکیل تیم مبارزه‎ی خود از هر شخصیتی (چه مثبت چه منفی) استفاده کنند. طراحی پر جزئیات تصاویر و گزینه‎ها در کنار تعدد قابلیت‎ها مواجهه اولیه با بازی را دشوار می‎کند. رنگ‎های ملایم و شاد استفاده‌شده در طراحی گرافیکی دو بعدی بازی حالت خشن بازی را کاهش داده است. موسیقی متن در صفحه اصلی بسیار ملایم و گوش‎نواز است و در حین مبارزه با گرفتن حالت هیجانی و ضرب‎آهنگ سریع از حالت آرامشی خارج می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برخی از نیروهای شینوبی با خرید درون برنامه در اختیار قرار می‎گیرند که از قیمت 0.99 دلار تار 79.99 دلار متغیرند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  استفاده از بازی به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۰
  سال انتشار ۲۰۱۷