Naughty Kitties

thumbnail
۸ سال به بالا
۵ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

غلبه بر دشمنان با نبرد و قراردادن صحیح گربه‎ها در سفینه‎ی فضایی

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی در متن‎های کوتاه به بازیکن آموزش داده می‎شود و روش بسیار ساده‎ای دارد. منوی بازی برای کودکان در رده سنی ذکر شده تا حدی پیچیده است.
  بازی با هدف آموزش ساخته نشده است اما جریان تعویض بهینه و موثر گربه‎ها، سبب ارتقای تفکر استراتژیک در کودک می‎شود.
  دشمنان با اصابت گلوله از طرف سفینه از بین می‎روند و ناپدید می‎شوند. اسلحه‎ها و تجهیزاتی مانند لیزر با گرافیک کارتونی در بازی وجود دارند. صداهای تیراندازی و انفجار به وضوح در بازی شنیده می‎شود که امکان قطع کردن آن در بخش تنظیمات بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  ماموریت بازیکن هدایت چندین گربه‎ی سوار بر سفینه است که با دشمنان تهدید کننده سرزمینشان در حال مبارزه‎اند. در ابتدای هر مرحله بازیکن گروه خود را شکل می‎دهد که این گروه متشکل از گربه‎هایی با توانایی‎های متفاوت (مانند تعمیر کار) هستند. با کشیدن گربه‎ها از پایین صفحه‎ی بازی و رها کردن در سفینه، نبرد به صورت خودکار آغاز می‎شود. انرژی هر گربه به طور مستقل نمایش داده می‎شود و در صورت کم شدن انرژی بازیکن باید تعویض مناسب انجام دهد. شناسایی و استفاده از استراتژی مناسب برای انتخاب و جایگزینی گربه‎ها در زمان درست عامل پیروزی بازیکن است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.20 iOS در تاریخ 98/06/11 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی در محیط‎های متفاوتی انجام می‎شود و طراحی گربه‎ها و اسلحه‎ها متنوع و رنگارنگ‎اند. موسیقی متن و صداگذاری‎ها سبب هیجان بیشتر در فضای بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازهای به دست آمده در بازی به بازیکن کمک می‎کند تا توانایی شخصیت‎های خود را ارتقا دهد و گربه‎های جدید را از حالت قفل بیرون آورد اما این روند کند با مراجعه به بخش فروشگاه و پرداخت حداکثر 29.99$ تسریع می‎شود. مشاهده‎ی ویدیو‎های تبلیغاتی در بازی توسط بازیکن موجب کسب سکه‎هایی برای ارتقای شخصیت‌ها می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در توییتر و فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۲۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Coconut Island Games Limited
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان