NBA LIVE Mobile Basketball

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
نقش‌آفرینی در سوپرتیم‎های لیگ‌های برتر آمریکا با هدف پیروزی در مسابقه‎ی بسکتبال
سال: 2017
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی نسبتاً روان بوده و با دکمه‌های کنترلی‌ لمسی در پایین صفحه صورت می‌گیرد. در ابتدای بازی آموزش‌هایی به بازیکن داده می‌شود. گزینه‌های منو و همچنین ریز بودن سایزشان در کنار نیاز به زبان انگلیسی برای درک بهترشان برقراری ارتباط با برنامه در نگاه اول را دشوار کرده است.
  تکنیک‌ها، حرکات و سبک بازی به ورزش بسکتبال بسیار نزدیک بوده و می‌تواند به درک مهارت‌های بسکتبال کمک کند. وجود بازیکنان برتر لیگ‌های آمریکا به همراه ویژگی‌هایشان می‌تواند اطلاعات عمومی مخاطب را در این زمینه گسترش دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی مخاطب در نقش بازیکنان لیگ‌های برتر آمریکا نقش‌آفرینی می‌کند. بازی در 3 حالت قابل‌اجرا است. در حالت اول بازیکن در چالش‌های مختلف به صورت تک نفره بازی می‌کند؛ در حالت دوم بازی‌های گروهی به صورت تصادفی انجام می‌شود؛ و در حالت سوم بازیکن در فصل‌ها و لیگ‌های گروه‌های آمریکایی شرکت می‎کند. نحوه‌ی انجام بازی با استفاده از دکمه‎های پایین صفحه صورت می‌گیرد تا تکنیک‌هایی مثل پاس، شوت، بلوک کردن و ... انجام شوند. با پیروزی در هر بازی سکه‌ها، الماس و جوایزی دیگر به گروه تعلق می‌گیرد که نوجوان می‌تواند با استفاده از آنها قدرت بازیکنان گروه را افزایش داده و با خریدوفروش بازیکنان به جمع‌آوری ستاره‌های جدید و قدیمی بسکتبال بپردازد. صداپردازی‌های بازی همانند گرافیک آن به‌خوبی انجام‌شده است و نزدیک بودن بازی به واقعیت می‌تواند آشنایی سطحی مخاطب با تکنیک های ورزش بسکتبال را به همراه داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/08/27 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 4.0.30 است.

  کیفیت

  گرافیک بازی نسبت به حجم پایین آن از کیفیت خوبی برخوردار است و صداهای حین بازی مثل کشیده شدن کفش بازیکنان به کف سالن، صداهای توپ و تماشاچی‌ها باعث نزدیک‎تر شدن فضای برنامه به دنیای واقعی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خرید درون برنامه‌ای وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد و اسم بازیکن در ابتدا بازی پرسیده می‌شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت برای هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۴.۰.۳۰
  سال انتشار ۲۰۱۷