NERF Epic Pranks!

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تیراندازی با تفنگ اسباب‎بازی و تلاش جهت پنهان ماندن از دید سایرین

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصویری از میز مخصوص کارت‎بازی و قمار در بازی نمایش داده شده‎ است.
  سازوکار انجام بازی و فهم آن دشوار نیست و تنها با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در برخی مراحل شخصیت‎های دیگر نیز به سمت شخصیت اصلی بازی تیر‎اندازی می‎کنند که برای جلوگیری از باخت به عکس‎العمل سریع‎تر بازیکن نسبت به شخصیت‎های دیگر نیاز است. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.
  طراحی کارتونی محیط بازی و تفنگ‎های نمایش داده شده که به شکل تفنگ‎های رنگارنگ اسباب‎بازی هستند تا حدی مانع از انتقال محتوای خشن به بازیکنان شده ‎است اما مبنای اصلی بازی از بین بردن شخصیت‎ها که بیشتر آن‎ها افراد عادی هستند برای کسب امتیاز است. شخصیت‎ها پس از نابودی به کاغذهای رنگی تبدیل می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت در این بازی پسر بچه‎ای است که با تفنگ اسباب‎بازی به سمت دیگر شخصیت‎های بازی و در محیط‎های گوناگون مثل خانه و استخر تیراندازی می‎کند و امتیاز کسب می‎کند. امتیازات به‎دست‎آمده به بازیکن جهت در اختیار داشتن تفنگ‎هایی با قدرت بالاتر کمک می‎کند. خشونت بازی کارتونی است و تیر‎های شلیک شده و همچنین تفنگ‎ها شکل ظاهری فانتزی دارند. شخصیت‎ها در اثر برخورد تیر بدون نمایش جراحت از بین می‎روند. بازی جهت سرگرمی ساخته شده‎ است و تنها محتوای آن شیطنت شخصیت، تیراندازی و پنهان شدن از دید سایرین است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.6.7 در تاریخ 99/04/9 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  ظاهر بازی به‌صورت کارتونی طراحی‌ شده است. جنسیت شخصیت‎ها برحسب نوع پوشش مشخص می‎شود و هیچ تفاوتی از نظر جسمی میان شخصیت‎های دختر و پسر در این بازی وجود ندارد. موسیقی متنی در بازی وجود ندارد و تنها صدای شلیک در جریان بازی قرار دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند برای در اختیار داشتن شخصیت‎ و تفنگ ویژه و همچنین حذف تبلیغات، اشتراک برنامه را با پرداخت ماهانه 19.99$ خریداری کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  جهت شخصی‎سازی شخصیت دسترسی به اینترنت نیاز است. در صورت اتصال به اینترنت فیلم‎های تبلیغاتی در بازی نشان داده خواهد شد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر HOMA GAMES
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان