New York Mysteries 2: High Voltage

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل معماهایی متفاوت برای کشف اتفاقی مرموز در نیویورک

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان می‎توانند در نقش یک کارآگاه در بازی ایفای تقش کنند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند. تجربه پیروزی و شکست در جریان این بازی معمایی می‎تواند در جهان کودکی معنا‎دار باشد.
  صحنه‎هایی از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل توسط برخی شخصیت‎های فرعی در بازی وجود دارد.
  بازی با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود و چگونگی انجام آن در قالب متن‎ها‎یی کوتاه به بازیکن نمایش داده می‎شود. با توجه به گسترده بودن کلمات انگلیسی استفاده شده در متن‎ها و صدای گوینده‎ی بازی تسلط بیشتر بازیکن به زبان انگلیسی نیاز است.
  بازیکن با کمک ذهن ماجراجوی خود به حل پازل‎های متفاوت در جریان بازی می‎پردازد که خود افزایش تمرکز و مهارت تفکر حل مسئله را در او را در پی خواهد داشت.
  بازی در شهر نیویورک و در دهه‎ی 50 تصویر‎سازی شده ‎است که تصاویر نوع پوشش، اشیا و بناها در فضای بازی در درک بیشتر آن دوران به بازیکن کمک خواهد کرد.
  در بازی تعدادی از افراد شهر بر اثر اتفاقی مرموز در شهر کشته می‎شوند که اگرچه تصویری از آن نمایش داده نمی‎شود اما در گفت‎وگو میان شخصیت‎ها به آن اشاره شده ‎است و همچنین موسیقی متن رازآلود بازی موجب انتقال حس ترس در بازیکن می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی دومین نسخه از مجموعه بازی‎های New York Mysteries است که از نظر ظاهری شباهت بسیاری به نسخه‎ی اول این مجموعه دارد. همانند شماره‎ی قبلی، در این بازی نیز پازل‎های متفاوتی وجود دارند که توانایی بازیکن در حل پازل‎ها به چالش خواهد کشید. بازی داستانی معمایی را در شهر نیویورک روایت می‎کند که اتفاقاتی اسرارآمیز و ماورا‎‎‎الطبیعه در آن در حال جریان است و بازیکن در نقش یک کاراگاه خانم با جمع‎آوری مدارک سعی در کشف چگونگی و یافتن عامل انجام آن‎ها دارد. هر مرحله شامل نکته‎های کمکی جهت حل پازل‎ها است که در صورت نیاز در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. یافتن اشیا که هر یک کمکی جهت حل معمایی در بازی است، مهارت تفکر تحلیلی و حل مسئله را در بازیکنان به چالش خواهد کشید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.6 iOS در تاریخ 98/11/29 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی همانند نسخه قبلی با گرافیک بالا و بهره‎گیری از تصاویر نقاشی‎گونه طراحی شده‎ است. تمامی جزئیات در تصویر‎سازی اشیا و مکان‎ها به خوبی رعایت شده ‎است. موسیقی معمایی بازی متناسب با فضای بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به تمامی مراحل بازی پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر FIVE-BN UK LTD
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان