New York Mysteries

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

حل پازل‎های متفاوت برای کشف اتفاقی مرموز

ناشر: FIVE-BN UK LTD سال انتشار: 2015

New York Mysteries

12+

حل پازل‎های متفاوت برای کشف اتفاقی مرموز

ناشر: FIVE-BN UK LTD

سال انتشار: 2015

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
معمایی بودن فضای بازی و تجربه‌ی پیروزی و شکست می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد و همچنین کودکان می‎توانند در نقش کارآگاه ایفای نقش کنند و مشابه بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
محتوای آموزشی
بازیکن با ریزبینی خود به حل معماها می‎پردازد. پیدا کردن اشیا و استفاده از هریک برای حل معما‎ها باعث بهبود خلاقیت و تقویت تمرکز در بازیکن خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
بازی در سال 1954 میلادی و در مکان‎های متفاوت در شهر نیو‎یورک انجام می‎شود که بازیکن می‎تواند با نوع پوشش و برخی مکان‎های معروف در آن دوران آشنا شود.
ترس و خشونت
موسیقی متن راز‎آلود جریان بازی حس هیجان مضاعف و ترس را به بازیکن القا می‎کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
صحنه‎هایی از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل در بازی توسط برخی شخصیت ها وجود دارد.
سهولت استفاده
ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎ها‎یی به بازیکن نمایش داده می‎شود. متن‎ها و صدای گوینده به زبان انگلیسی است که گستره‎ی کلمات استفاده شده در بازی وسیع است و نیاز به تسلط بیشتر بازیکن به زبان انگلیسی است.
آنچه والدین باید بدانند

بازی با سبک داستانی و معمایی در شهر نیویورک انجام می‎شود. پنج رئیس مافیا و کودکانی طی اتفاقی اسرار‎آمیز ناپدید شده‎اند و بازیکن در نقش یک کاراگاه خانم با جمع‎آوری شواهد و حضور در مکان‎های متفاوت مانند موزه در پی کشف راز این اتفاقات است. بازی با حل کردن پازل‎هایی مانند باز کردن قفل گاو صندوق برای دسترسی به اسناد محرمانه و یافتن اشیا مخفی انجام می‎شود. در هر مرحله نکته‎های کمکی جهت حل پازل‎ها در صورت نیاز در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازی در محیط پررمزوراز و حل کردن هر معما که هر یک در گروی حل کردن معمایی دیگر قرار دارد، مهارت تفکر تحلیلی و حل مسئله‎ی کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.8 iOS در تاریخ 98/11/22 نوشته‎ شده است.

کیفیت

تصویر‎سازی بازی کیفیت بالایی دارد. اشیا و مکان‎ها بازی با جزئیات دقیقی و همانند نقاشی طراحی شده‎اند. موسیقی متن نیز حس معماگونه‌ای را القا می‌کند که با داستان کارآگاهی بازی مطابقت دارد.

مصرف گرایی

برای دسترسی به تمامی مراحل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

حریم خصوصی

بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 5
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.8
حداقل نیازمندی iOS 8.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر FIVE-BN UK LTD
سال انتشار 2015