New York Mysteries

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل‎های متفاوت برای کشف اتفاقی مرموز

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  معمایی بودن فضای بازی و تجربه‌ی پیروزی و شکست می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد و همچنین کودکان می‎توانند در نقش کارآگاه ایفای نقش کنند و مشابه بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
  صحنه‎هایی از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل در بازی توسط برخی شخصیت ها وجود دارد.
  ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎ها‎یی به بازیکن نمایش داده می‎شود. متن‎ها و صدای گوینده به زبان انگلیسی است که گستره‎ی کلمات استفاده شده در بازی وسیع است و نیاز به تسلط بیشتر بازیکن به زبان انگلیسی است.
  بازیکن با ریزبینی خود به حل معماها می‎پردازد. پیدا کردن اشیا و استفاده از هریک برای حل معما‎ها باعث بهبود خلاقیت و تقویت تمرکز در بازیکن خواهد شد.
  بازی در سال 1954 میلادی و در مکان‎های متفاوت در شهر نیو‎یورک انجام می‎شود که بازیکن می‎تواند با نوع پوشش و برخی مکان‎های معروف در آن دوران آشنا شود.
  موسیقی متن راز‎آلود جریان بازی حس هیجان مضاعف و ترس را به بازیکن القا می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی با سبک داستانی و معمایی در شهر نیویورک انجام می‎شود. پنج رئیس مافیا و کودکانی طی اتفاقی اسرار‎آمیز ناپدید شده‎اند و بازیکن در نقش یک کاراگاه خانم با جمع‎آوری شواهد و حضور در مکان‎های متفاوت مانند موزه در پی کشف راز این اتفاقات است. بازی با حل کردن پازل‎هایی مانند باز کردن قفل گاو صندوق برای دسترسی به اسناد محرمانه و یافتن اشیا مخفی انجام می‎شود. در هر مرحله نکته‎های کمکی جهت حل پازل‎ها در صورت نیاز در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازی در محیط پررمزوراز و حل کردن هر معما که هر یک در گروی حل کردن معمایی دیگر قرار دارد، مهارت تفکر تحلیلی و حل مسئله‎ی کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.8 iOS در تاریخ 98/11/22 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصویر‎سازی بازی کیفیت بالایی دارد. اشیا و مکان‎ها بازی با جزئیات دقیقی و همانند نقاشی طراحی شده‎اند. موسیقی متن نیز حس معماگونه‌ای را القا می‌کند که با داستان کارآگاهی بازی مطابقت دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به تمامی مراحل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر FIVE-BN UK LTD
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان