Nightmares: Creepy Tap Tycoon

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۱۰ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تسخیر رویاهای شهر به خواب‌رفته در نقش پادشاه کابوس‌ها

سال: 2022
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  انجام بازی صرفا با انجام کلیک‌های مداوم و سریع روی خانه‌ها و همچنین ارتقای مداوم ابزارها انجام می‌شود. ساز و کار بازی بسیار ساده است اما برای افراد مبتدی که با این سبک بازی‌ها آشنایی ندارند، در ابتدا قدری گیج‌کننده خواهد بود.
  فضای بازی ترسیم یک کابوس انتزاعی است. به همین دلیل، تمام صحنه سیاه و تیره است و شبح‌های زیادی در انواع اشکال مثل روح و اسکلت و سایه و موجودات عجیب در بازی نمایش داده می‌شوند و موسیقی ترسناک و آرامی در متن بکار رفته که در مجموع با وجود کارتونی بودن، فضا را ترسناک کرده‌اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  برنامه موبایلی Nightmares: Creepy Tap Tycoon از انواع بازی‌های سرگرم‌کننده‌ی مبتنی بر کلیک است و داستان پادشاه کابوس‌ها را روایت می‌کند که بازیکن نقش آن را برعهده دارد. این پادشاه شب‌هنگام بر فراز شهری که همه در خانه‌ها‌یش به خواب فرو رفته‌اند، ظاهر می‌شود و رویاهای آن‌ها را به کابوس تبدیل می‌کند. ماموریت بازیکن در هر مرحله تا جایی که همه‌ی خانه‌ها تسخیر کابوس شوند، ادامه پیدا می‌کند. برای انجام این ماموریت، پادشاه کابوس عصای قدرتمندی دارد که آن را بر فراز شهر تکان می‌دهد و به مرور آن را قوی‌تر می‌کند. همچنین نیروهای کمکی مثل ارواح خبیثه و دست‌های اسکلتی و انواع موجودات انتزاعی ترسناک نیز در اختیار خواهد داشت که برای مدت کوتاهی در صحنه فعال می‌شوند و تاثیر زیادی در کابوسی کردن خانه‌ها دارند. در این بین افرادی که هنوز نخوابیده‌اند نیز وارد خانه‌ها می‌شوند. آن‌ها کابوس نمی‌بینند پس قدرت مقاومت خانه در برابر کابوس را افزایش می‌دهند. برخی افراد درحال رویا دیدن هستند و این رویاها با علامت یونیکورن و گلدان و.. روی بام خانه‌ها ظاهر می‌شوند که باید آن‌ها را از بین برد. بازیکن با کلیک‌های مداوم روی خانه‌ها و ارتقای دائم ابزارهای جادویی خود باید در کمترین زمان ممکن شهر را تسخیر کابوس کند. این بازی فضای ترسناکی دارد. چهره‌ی پادشاه کابوس، ارواح و اسکلت‌ها و همراهی این‌ها با موسیقی ترسناک پس زمینه بازی را برای کودکان خصوصا کودکانی که مشکل خواب و ترس از تاریکی دارند نامناسب می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 0.0.5 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۷/25 نوشته شده است.

  کیفیت

  برای القای حس وحشت و کابوس تم رنگی غالب بازی مشکی و خاکستری است. تصویر شهر و موجودات آن، پادشاه، ارواح و حتی مردم شهر همگی شکلی انتزاعی و جالب دارند. موسیقی بسیار آرام اما ترسناکی در پس‌زمینه شنیده می‌شود و شکل شهر و چالش‌های آن در هر مرحله تغییر می‌کند و سخت می‌شود که در مجموع هم از لحاظ کیفیت اجرا و هم جذابیت بصری بازی را در حد استاندارد و جذاب قرار داده است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت، تبلیغات زیادی در حین باز پخش می‌شود. همچنین، امکان دیدن تبلیغ برای کسب امتیاز بیشتر و خرید درون‌برنامه‌ای برای حذف تبلیغات وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک دسترسی به صفحه‌ی فیسبوک توییتر اینستاگرام و یوتیوب بازی در فهرست قرار گرفته است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۰.۰.۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر AlexPlay LLC
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android
  طبقه بندی شبیه‌سازی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست، سواد زبان خارجی
  ارز رایگان