Ninja Arashi

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

ماجراجویی‎های نینجای قهرمان برای یافتن پسر ربوده‌شده‌اش

ناشر: Black Panther سال انتشار: 2017

Ninja Arashi

12+

ماجراجویی‎های نینجای قهرمان برای یافتن پسر ربوده‌شده‌اش

ناشر: Black Panther

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در طی مسیر بازیکن یا دشمنان موجود در راه را می‎کشد یا توسط دشمنانش کشته می‎شود. تیره بودن شخصیت‎ها باعث کاهش میزان خشونت نمایشی‌شده است، اما همچنان خون‎ریزی ناشی از برخورد ضربه به‌وضوح قبل مشاهده است. هیجان بالای بازی نیز در تشدید شدن محتوای رقابتی و روند کشتار بازی مؤثر است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
محیطی که بازی در آن روایت می‌شود ماهیت کاملاً غیرقابل پیش‌بینی و رازآلود دارد که بازیکن برای آن‌که بتواند در مسیر سالم بماند و بتواند مرحله را به پایان برساند باید با تمرکز بسیار زیادی بازی را انجام دهد. همچنین لازمه‎ی انجام بازی سرعت عمل بالای برای واکنش به تغییرات است. چالش‌های پیش روی بازیکن در طی مسیر ه مرور سخت‌تر می‎شود، لذا برای گذر کردن از هر یک از مراحل شاید نیاز چندین بار تکرار مرحله باشد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی با حال و فضای ماجراجویی و هیجان‌انگیز و موضوع نینجایی خود داستان رقابت بین خیر و شر را نمایش می‎دهد. شخصیت اصلی به دنبال پسر ربوده‌شده‌ی خود مراحل را طی می‎کند. بازی در چهارفصل مختلف و هرکدام ۱۵ مرحله متفاوت شکل‌گرفته است. بازیکن در نقش نینجای پدر، بازی را انجام می‌دهد و در هر مرحله موانع زیادی برای مقابله به تصویر کشیده شده است. محیط بازی به‌صورت جنگلی تاریک و مرموز طراحی‌شده است که در هرلحظه‌ی آن باید منتظر تله‎ای جدید بود. بازیکن در طول مسیر با سربازان مسلح به همراه نیزه و سپر رقابت می‎کند و باید در مقابل گوی‌های آتشین، دیوارها و چاه‌های مملو از نیزه واکنش نشان دهد که خود هیجانی مضاعف برای بازیکن ایجاد می‎کند. در پایان بازی نینجا به جنگ شیطان می‌رود تا فرزند خود را باز پس گیرد ولی در برخی از پایان‎ها شیطان برنده ماجرا می‎شود و نقش شر به عنوان پیروز رقابت نمایش داده می‎شود. مشکی بودن شخصیت‎ها باعث شده تا میزان خشونت نمایش بازی تا حدودی تعدیل شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.2 Android در تاریخ ۹۸/0۱/۱۴ نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی صفحه پس‌زمینه از دقت بالایی برخوردار است و به‌خوبی می‌توان فضای رازآلودی را در طراحی بازی مشاهده کرد. همچنین استفاده از صداهای شبهه واقعی و توجه به جزئیات حرکتی در طی حرکت باعث شده تا حواس بازیکن به‌طور کامل درگیر محتوای بازی شود.

مصرف گرایی

در صورتی که در حین بازی دستگاه به اینترنت متصل باشد، در بین مراحل تبلیغاتی برای بازیکن به نمایش درمی‌آید.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 48
نسخه تست شده روی اندروید 1.2
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Black Panther
سال انتشار 2017