Ninja Arashi

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجراجویی‎های نینجای قهرمان برای یافتن پسر ربوده‌شده‌اش

سال: 2017

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  محیطی که بازی در آن روایت می‌شود ماهیت کاملاً غیرقابل پیش‌بینی و رازآلود دارد که بازیکن برای آن‌که بتواند در مسیر سالم بماند و بتواند مرحله را به پایان برساند باید با تمرکز بسیار زیادی بازی را انجام دهد. همچنین لازمه‎ی انجام بازی سرعت عمل بالای برای واکنش به تغییرات است. چالش‌های پیش روی بازیکن در طی مسیر ه مرور سخت‌تر می‎شود، لذا برای گذر کردن از هر یک از مراحل شاید نیاز چندین بار تکرار مرحله باشد.
  در طی مسیر بازیکن یا دشمنان موجود در راه را می‎کشد یا توسط دشمنانش کشته می‎شود. تیره بودن شخصیت‎ها باعث کاهش میزان خشونت نمایشی‌شده است، اما همچنان خون‎ریزی ناشی از برخورد ضربه به‌وضوح قبل مشاهده است. هیجان بالای بازی نیز در تشدید شدن محتوای رقابتی و روند کشتار بازی مؤثر است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با حال و فضای ماجراجویی و هیجان‌انگیز و موضوع نینجایی خود داستان رقابت بین خیر و شر را نمایش می‎دهد. شخصیت اصلی به دنبال پسر ربوده‌شده‌ی خود مراحل را طی می‎کند. بازی در چهارفصل مختلف و هرکدام ۱۵ مرحله متفاوت شکل‌گرفته است. بازیکن در نقش نینجای پدر، بازی را انجام می‌دهد و در هر مرحله موانع زیادی برای مقابله به تصویر کشیده شده است. محیط بازی به‌صورت جنگلی تاریک و مرموز طراحی‌شده است که در هرلحظه‌ی آن باید منتظر تله‎ای جدید بود. بازیکن در طول مسیر با سربازان مسلح به همراه نیزه و سپر رقابت می‎کند و باید در مقابل گوی‌های آتشین، دیوارها و چاه‌های مملو از نیزه واکنش نشان دهد که خود هیجانی مضاعف برای بازیکن ایجاد می‎کند. در پایان بازی نینجا به جنگ شیطان می‌رود تا فرزند خود را باز پس گیرد ولی در برخی از پایان‎ها شیطان برنده ماجرا می‎شود و نقش شر به عنوان پیروز رقابت نمایش داده می‎شود. مشکی بودن شخصیت‎ها باعث شده تا میزان خشونت نمایش بازی تا حدودی تعدیل شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.2 Android در تاریخ ۹۸/0۱/۱۴ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی صفحه پس‌زمینه از دقت بالایی برخوردار است و به‌خوبی می‌توان فضای رازآلودی را در طراحی بازی مشاهده کرد. همچنین استفاده از صداهای شبهه واقعی و توجه به جزئیات حرکتی در طی حرکت باعث شده تا حواس بازیکن به‌طور کامل درگیر محتوای بازی شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورتی که در حین بازی دستگاه به اینترنت متصل باشد، در بین مراحل تبلیغاتی برای بازیکن به نمایش درمی‌آید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Black Panther
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان