Nishan Shaman

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به دختری با قدرت‎های عجیب برای نجات روح پسری کوچک

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه بازی انجام می‌شود و کنترل آن بسیار ساده است صرف زمان بیشتر در بازی سبب تسلط بیشتر بازیکن می‌شود.
  افسانه‎ی روایت‌شده در بازی، طراحی شخصیت‌ها و ابزارآلات نمایش داده شده سبب آشنایی بازیکن با بخشی از فرهنگ و تمدن باستانی چین می‌شود.
  روایت کل داستان به زبان چینی (با زیرنویس انگلیسی) است و استفاده از ریتم‌های موسیقی محلی به هرچه بیشتر نشان دادن پیشینه کشور چین کمک می‌کند.
  برخی شخصیت‌های منفی در بازی دارای چهره‌های ترسناکی‎اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی بر اساس یک افسانه کهن چینی ساخته‌شده است که در آن بازیکن در نقش دختری شامان (شخصی که دارای توانایی‌های ماوراءالطبیعه است) مأموریت دارد که روح پسری را که توسط شیاطین دزدیده‌شده، نجات دهد. برای کامل کردن این سفر، شامان از نواختن بر طبل جادویی برای حفظ خود در برابر انواع موجودات خبیث استفاده می‌کند. بازیکن در این بازی با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه‎ی بازی مسئول نواختن طبل است، دشمنان می‌توانند از راست و چپ به شامان حمله کنند که بازیکن باید با ضربه زدن به‌موقع دشمنان را از شخصیت دور کند. اگرچه این بازی برای سرگرمی ساخته‌شده است اما جلوه‌های بصری آن، افسانه‎ی زیبایی را برای بازیکن بازگو می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.3 iOS در تاریخ 98/06/15 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تمامی محیط‌های بازی و طراحی شخصیت‌ها به خوبی با فرهنگ کشور چین مطابقت دارند. ریتم و سبک موسیقی‎های متن هماهنگ با شرایط بازی تغییر می‎کند که سبب برقراری ارتباط بیشتر بازیکن با فضای آن می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Tencent Mobile International Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان