Nishan Shaman

بررس متن: پرستو رحیمی

14+

کمک به دختری با قدرت‎های عجیب برای نجات روح پسری کوچک

ناشر: Tencent Mobile International Limited سال انتشار: 2018

Nishan Shaman

14+

کمک به دختری با قدرت‎های عجیب برای نجات روح پسری کوچک

ناشر: Tencent Mobile International Limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
افسانه‎ی روایت‌شده در بازی، طراحی شخصیت‌ها و ابزارآلات نمایش داده شده سبب آشنایی بازیکن با بخشی از فرهنگ و تمدن باستانی چین می‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
روایت کل داستان به زبان چینی (با زیرنویس انگلیسی) است و استفاده از ریتم‌های موسیقی محلی به هرچه بیشتر نشان دادن پیشینه کشور چین کمک می‌کند.
ترس و خشونت
برخی شخصیت‌های منفی در بازی دارای چهره‌های ترسناکی‎اند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه بازی انجام می‌شود و کنترل آن بسیار ساده است صرف زمان بیشتر در بازی سبب تسلط بیشتر بازیکن می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی بر اساس یک افسانه کهن چینی ساخته‌شده است که در آن بازیکن در نقش دختری شامان (شخصی که دارای توانایی‌های ماوراءالطبیعه است) مأموریت دارد که روح پسری را که توسط شیاطین دزدیده‌شده، نجات دهد. برای کامل کردن این سفر، شامان از نواختن بر طبل جادویی برای حفظ خود در برابر انواع موجودات خبیث استفاده می‌کند. بازیکن در این بازی با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه‎ی بازی مسئول نواختن طبل است، دشمنان می‌توانند از راست و چپ به شامان حمله کنند که بازیکن باید با ضربه زدن به‌موقع دشمنان را از شخصیت دور کند. اگرچه این بازی برای سرگرمی ساخته‌شده است اما جلوه‌های بصری آن، افسانه‎ی زیبایی را برای بازیکن بازگو می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.3 iOS در تاریخ 98/06/15 نوشته‎شده است.

کیفیت

تمامی محیط‌های بازی و طراحی شخصیت‌ها به خوبی با فرهنگ کشور چین مطابقت دارند. ریتم و سبک موسیقی‎های متن هماهنگ با شرایط بازی تغییر می‎کند که سبب برقراری ارتباط بیشتر بازیکن با فضای آن می‎شود.

حریم خصوصی

بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 4.3
واحد پول رایگان
ناشر Tencent Mobile International Limited
سال انتشار 2018