Noodleman.io - Fight Party Games

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت بین آدمک‌های خمیری و از بین بردن رقبا

سال: 2019

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  هیچ گونه توضیح یا دستورالعملی به بازیکن ارائه نمی‎شود و او باید با آزمون‎و‎خطا به نحوه‎ی انجام بازی پی‌ببرد. حرکت، دویدن و بالای سر گرفتن رقبا با لمس دکمه‌های موجود روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شوند. بازی در سه سطح عادی، سخت و پیشرفته اجرا می‎شود که در تمام این سطوح بازیکن می‎تواند بدون حرکت در گوشه‌ای منتظر بماند تا رقبا خود را نابود کنند و او به جنگ آخرین بازمانده برود که خود نشان از ضعف ساختاری بازی دارد.
  شخصیت‌ها و محیط بازی طراحی کارتونی دارند اما محتوای کلی آن خشن است. بازیکن باید رقبای خود را بگیرد و به پرتگاه بیاندازد آدمک بازیکن نیز گاهی توسط رقبا به دره پرتاب می‎شود. با وجود عدم نمایش صحنه‌هایی از مرگ یا صحنه‌های ناراحت‎کننده واضح اما بازی برای کودکان کم‎سن مناسب نخواهد بود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  محتوای این بازی نبرد بین شخصیت‌ها و تلاش برای پیروز شدن است. شخصیت‎های بازی آدمک‎های خمیری شکلی هستند که در حین راه رفتن تلو تلو می‎خورند. بازیکن پس از انتخاب شخصیت خود به همراه تعدادی آدمک دیگر در محیط نبرد قرار می‎گیرد. بازیکن باید با هدایت صحیح شخصیت به یک یا چند آدمک رقیب نزدیک شود و آن‎ها را بالای سر خود بگیرد سپس به سمت پرتگاه‌هایی که در صحنه وجود دارد رفته و آدمک‎ها را پرتاب کند. ممکن است شخصیت بازیکن نیز از طرف رقبا مورد حمله قرار بگیرد و به پایین پرتاب شود. در نهایت آخرین بازمانده پیروز نبرد خواهد بود. در حالت آفلاین این نبرد بین بازیکن و هوش مصنوعی انجام می‎شود اما در حالت آنلاین بازیکن می‎تواند با حریفان واقعی رقابت کند. این بازی تنها جهت سرگرمی ساخته شده است و با وجود طراحی متفاوت اما تکرار شدن یک روند مشابه در تمام مراحل باعث کسل‎کننده‎شدن آن خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 3.3 Android در تاریخ ۹۹/۷/۱۱ نوشته شده است.

  کیفیت

  آدمک‌ها تنوع زیادی دارند و همچنین نحوه‎ی حرکت و شکل ظاهری انتزاعی آن‎ها جالب است و برای بازیکن جدید خواهد بود. هر مرحله از بازی در مکان متفاوتی مثل صفحه‎ی شطرنج، پشت‎بام یک بنا و قله‎ی کوهی پوشیده از برف انجام می‎شود. موسیقی پس‎زمینه اندکی تکاپو به بازی بخشیده است اما ساختار بسیار ساده و روند تکراری بازی و همچنین امکان برنده شدن بدون جنگیدن از نقاط ضعف بازی به شمار می‌آیند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با مشاهده‎ی تبلیغات سکه‎ی بیشتری ذخیره می‎کند. برای حذف تبلیغات می‎توان خرید درون‌ برنامه‌ای انجام داد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در اولین ورود بازیکن باید با قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی موافقت کند. بازیکن می‎تواند با لمس لینک موجود متن کامل قوانین را مطالعه کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Riovox
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان