O Show da Luna! Vamos Colorir

بررس متن: پرستو رحیمی

5+ 3 تا 5 با همراهی والدین

رنگ‎آمیزی تصاویر به همراه شعر و موسیقی

ناشر: YUPI STUDIOS TECNOLOGIA LTDA سال انتشار: 2016

O Show da Luna! Vamos Colorir

5+
3 تا 5 با همراهی والدین

رنگ‎آمیزی تصاویر به همراه شعر و موسیقی

ناشر: YUPI STUDIOS TECNOLOGIA LTDA

سال انتشار: 2016

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
عامل رنگ‎آمیزی تصاویر مشابه با نقاشی کشیدن در دنیای واقعی است و جریان بازی می‎تواند برای کودکان معنادار باشد. وجود شخصیت‎های کودک بازی به همراه شعر و موسیقی به کودک کمک می‎کند تا ارتباط مؤثرتری با محتوای بازی برقرار کند.
محتوای آموزشی
کودک با انواع رنگ‎ها‎ی اصلی مانند قرمز، آبی، زرد و همچنین رنگ‎های دیگر که از ترکیب رنگ‎های اصلی به ‎وجود می‎آیند مانند نارنجی و بنفش آشنا می‎شود. تصاویر متعددی از حیوانات، مناظر طبیعی مانند ابر و آسمان و همچنین میوه‎ها در بازی قرار دارند که کودک می‎تواند به همراهی والدین خود با اسامی هر یک آشنا شود و علاوه بر شناخت رنگ‎ها بر دایره‎ی واژگانش نیز افزوده شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چگونگی کار با برنامه ساده است و به راحتی با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. هر کدام از رنگ‎ها به شکل موجودی کوچک هستند که برای کمک به کودک جهت انتخاب صحیح رنگ‎ها بالا و پایین می‎پرند.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی که از شخصیت‎ها و موسیقی سریال انیمیشنی Earth to Luna بهره گرفته شده‎ است کودک رنگ‎آمیزی تصاویر متفاوتی مانند میوه‎ها و حیوانات را در محیطی شاد تجربه خواهد کرد. در هر مرحله تصویری بدون رنگ و رنگ‎هایی متفاوت در اختیار کودک قرار می‎گیرد که او با لمس صفحه‎ی بازی و کشیدن رنگ‎ مورد نظر با انگشت روی قسمت بدون رنگ، تصویر را رنگ‎آمیزی می‎کند. عامل امکان ترکیب کردن رنگ‎ها (به عنوان مثال ترکیب آبی و قرمز جهت ایجاد رنگ بنفش) و انتخاب رنگ با توجه به رنگ‎های مشابه در تصویر الگو (به عنوان مثال انتخاب رنگ قرمز جهت رنگ‎آمیزی توت‎فرنگی با توجه به تصویر توت‎فرنگی‎های دیگر در صفحه‎ی بازی) باعث بهبود مهارت تشخیص رنگ‎های متفاوت در کودکان خواهد شد. کودک می‎تواند تصاویر نهایی رنگ‎آمیزی خود را از طریق فیس‎بوک با دوستان به اشتراک گذارد. تعداد محدودی از مراحل به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی تصاویر مجموعه پرداخت مبالغی نیاز است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.9 در تاریخ 26/11/98 نوشته‎ شده است.

کیفیت

انیمیشن‎ها و تصاویر بازی با طراحی ساده و جذاب تصویر‎سازی شده‎اند که به همراه موسیقی‎های متن شاد باعث فراهم آمدن فضایی مناسب جهت آموزش رنگ‎های ابتدایی به کودکان شده ‎است.

مصرف گرایی

برای دسترسی به تمامی تصاویر بازی پرداخت مبلغ 1.99 $ لازم است.

حریم خصوصی

کودکان می‎توانند تصاویر را توسط فیس‎بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.9
حداقل نیازمندی iOS 8.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر YUPI STUDIOS TECNOLOGIA LTDA
سال انتشار 2016
دنیای واقعی

والدین می‎توانند توسط مداد رنگی و نمایش هر رنگ به کودک رنگ‎های ابتدایی را به کودک آموزش دهند.