Oddbods Turbo Run

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

هدایت شخصیت کارتونی و گذر از موانع

ناشر: goGame سال انتشار: 2019

Oddbods Turbo Run

6+

هدایت شخصیت کارتونی و گذر از موانع

ناشر: goGame

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی به شکل بسیار ساده‎ای طراحی شده و نحوه‎ی انجام آن به صورت تصویری برای کودک نمایش داده می‎شود. بازیکن فقط با لمس صفحه‎ی بازی باید شخصیت دونده را به چپ و راست ببرد و گاهی از روی موانع بپرد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی مسابقه‎ای شخصیت‎های جذاب و کارتونی انیمیشن Oddbods وجود دارند و در مسیر‎های مختلفی به سرعت مشغول دویدن هستند. بازیکن که هدایت این شخصیت‎ها را بر عهده دارد باید مراقب موانع مسیر باشد. این موانع ممکن است به شکل شخصیت‎های کارتونی مومیایی‎شده، نینجا‎ها یا حتی بلوک‎های سد معبر باشند که نحوه‎ی گذر از هر یک در ابتدای بازی توضیح داده می‎شود. در طول مسیر سکه‎هایی وجود دارد که با جمع‎آوری آن‎ها، بازیکن امتیاز کسب می‎کند. مراحل با برخورد شخصیت به موانع تمام می‎شود و خط پایانی برای آن در نظر گرفته نشده است. این بازی قالب یکسانی دارد و عواملی مثل مشابهت مراحل به یکدیگر و طرز کار ساده‎ی آن باعث شده است تا استفاده از آن برای کودکان آسان باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.2.1 Android در تاریخ ۹۸/۶/۲۸ نوشته شده است.

کیفیت

این بازی از کیفیت طراحی بسیار خوبی برخوردار است. شخصیت‎های کارتونی به دقت و کاملاً مطابق با شخصیت‌های اصلی انیمیشن طراحی شده‌اند. مسیر بازی جزئیات زیاد با رنگ های بسیار شاد دارد. هنگامی که دونده به مانعی برخورد می‎کند به شکل بسیار جالب و کارتونی دچار سرگیجه می‎شود و به بازیکن لبخند می‎زند سپس از هوش می‎رود. موسیقی فانتزی بازی متناسب با محتوای آن است.

مصرف گرایی

در بین مراحل تبلیغاتی نمایش داده می‎شود که برای حذف آن‎ها همچنین کسب امتیازات بیشتر می‎توان از خرید درون‎برنامه استفاده کرد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.1
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۹.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر goGame
سال انتشار 2019
اقتباس انیمیشن Oddbods