Once Upon A Tower

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات شاهزاده از دست اژدها و سایر نگهبانان برج با کمک چکش جادویی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نوجوانان حس استقلال و تکیه‌بر توانایی فردی را به‌وضوح در محتوای این بازی تجربه می‎کنند و حس پیروزی و شکست را به‌خوبی لمس می‎کنند.
  حرکت بازی به سمت راست، چپ و پایین ممکن است و تنها برای گرفتن امتیاز یا خرد کردن مکعبی به سمت بالا چکش خود را تکان می‎دهد. سقوط شاهزاده بر سر دشمنانش باعث نابودی‌شان می‎شود و در کل سازوکار بسیار شفافی برای بازی در نظر گرفته‌شده است. ورود موانع جدید چالش بازی را بیشتر کرده است ولی با چند بار تمرین کوتاه قابل‌درک می‌شود.
  شاهزاده خانم در این بازی با غول، موجودات گرگ مانند و عنکبوتی شکل می‎جنگد و از آتش اژدها فرار می‎کند. در صورت برخورد آتش، تماس با موجودات عجیب در طول مسیر یا افتادن بر روی تیغه شاهزاده خانم همراه با صدای غمناکی به عقب پرت شده و کشته می‎شود. خون‎ریزی در بازی وجود ندارد و بعد از هر بار مرگ بازی از نو آغاز می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف از این بازی کسب بیشترین امتیاز هم‎زمان با نجات شاهزاده خانم از دست اژدهای غول‎پیکر است. در این مسیر نوجوانان با دشمنان متنوع، آتش‎هایی که به‌صورت ناگهانی شعله‎ور می‎شوند، تیغه‎های پرتاب‌شده در هوا و دیوارهایی که سختی بالاتر مواجه می‎شوند و هرگونه تعلل در برخورد با این موانع به معنای نابود شدن توسط اژدها است. داستان از آنجایی شروع می‎شود که همانند داستان‎های قدیمی شاهزاده‎ی جوان و قوی برای نجات شاهزاده خانم از دیوار برج بالا می‎آید؛ ولی در این بازی فقط چکش آهنی شاهزاده به بالای برج می‎رسد و خود شاهزاده نابود می‎شود. شاهزاده خانم داستان نیز سرنوشت خود را به دست می‎گیرد و شروع به تخریب لایه‎های زیرزمین می‎کند تا از دست اژدها فرار کند، اما این مسیر تا بی‎نهایت ادامه دارد. سرعت تصمیم‎گیری بالاتر به معنای شانس بیشتر در کسب امتیاز بالاتر است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 8 iOS بعد از پنج برابر کردن امتیازات در تاریخ 96/10/13 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی متنی در بازی وجود ندارد و با مرگ شاهزاده خانم صدای غمناکی پخش می‎شود. گرافیک بازی دوبعدی همراه با رنگ‎های تیره نمایش داده می‎شوند. شخصیت‎های متنوعی برای بازی طراحی‌شده که همگی به‌نوعی شاهزاده خانم‎اند، ولی در ظاهر با یکدیگر متفاوت‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امکان تماشای ویدیوی تبلیغاتی برای افزایش قلب و قابلیت‎های افزایش شانس وجود دارد. بازیکن می‎تواند رتبه خود را بر اساس بالاترین امتیازی که کسب کرده است در بخش رده‎بندی مشاهده کند. ساختار بی‎پایان این بازی باعث علاقه‎مند شدن بازیکن به تکرار و ادامه بازی برای کسب بیشترین می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Outbox SRL
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان