One Punch

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

شرکت در چالش بوکس سرعتی

ناشر: SPRING GAMES سال انتشار: 2018

One Punch

14+

شرکت در چالش بوکس سرعتی

ناشر: SPRING GAMES

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
در بخش منوی بازی برای انتخاب شخصیت اصلی و همچنین عکس اصلی برنامه تصویری از خانم‌هایی با پوشش‌های نامناسب و نیمه عریان دیده می‌شود که لباس‎هایی مشابه لباس شنا به همراه زیورآلات بر تن دارند.
سهولت استفاده
در شروع بازی توضیح کاملی در مورد چگونگی استفاده از بازی ارائه می‌شود. همچنین بخشی جهت تمرین بازیکن قبل از ورود به بازی اصلی وجود دارد. این بازی در مجموع ساختار ساده‌ای دارد و بازیکن تنها با کلیک کردن می‌تواند فعالیت اصلی بازی را انجام دهد.
آنچه والدین باید بدانند

بازی چالش سرعت که به شکل مسابقه‎ی بوکس طراحی‌شده است و بازیکن نقش اصلی را دارد. او باید در حالت‌های مختلف مراحل با تمرکز و سرعت‌بالا به کیسه‌های بوکس ضربه بزند. طراحی ظاهری مشابه بازی‌های قدیمی سگا و میکرو است و از موسیقی به همان سبک در متن بازی استفاده‌شده است. چهار حالت کلی برای بازی و ضربه‎ زدن به کیسه‌ها وجود دارد که همگی نیاز به تشخیص سریع مکان کیسه‌ها و عکس‌العمل سریع دارند. در حالت اول، کیسه‎ای در صحنه به شکل تصادفی جابه‌جا می‌شود و بازیکن باید با تعداد قدم‌های صحیح به سمت آن رفته و به کیسه ضربه بزند. در حالت دوم، بازیکن ثابت است و کیسه‌های زیادی به دو طرف او فرستادی می‌شوند که بازیکن در این حالت چالش تشخیص سریع مکان کیسه‌ها را تجربه می‌کند. در بخش سوم، کیسه‌ها با سرعت و فاصله‌های نامشخصی به سمت بازیکن حرکت می‌کنند که مکان‌یابی کیسه‌ها و واردکردن ضربه به آنها را دشوار می‌کند. بخش آخر هم تحت عنوان قهرمانی بوده که فقط در صورت اجازه‎ی بازیکن به دسترسی بازی به‌حساب کاربری گوگل می‌تواند از آن استفاده کند. این بازی ساختار رکوردشکنی دارد و در تمامی مراحل آن محدودیت زمانی نیز اعمال‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 2.3.93 در تاریخ ۹۸/0۹/۲۳ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر این بازی با کیفیت پایینی طراحی‎شده‌اند و تصویر پس‌زمینه بازی ثابت است. موسیقی هیجان‌آور و بسیار بلندی به همراه ویبره در طی بازی وجود دارد که هیجان آن را بیشتر می‎کند اما حرکات شخصیت‌ها بسیار ساده و ابتدایی طراحی‌شده و ازلحاظ جلوه‌های بصری ضعیف است.

مصرف گرایی

علاوه بر وجود بخش خرید درون برنامه‌ای برای کسب سکه‎ی بیشتر، بازیکن می‌تواند امتیاز بیشتری از طریق مشاهده‎ی تبلیغات به دست آورد.

حریم خصوصی

بازی درخواست دسترسی به‌ حساب کاربری گوگل را دارد که در صورت نپذیرفتن آن بازیکن به‌عنوان مهمان وارد می‌شود و نمی‌تواند از برخی بخش‌های بازی استفاده کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 76
نسخه تست شده روی اندروید 2.3.93
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 9.0 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر SPRING GAMES
سال انتشار 2018