Onet Deluxe

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

حذف کارت‌های مشابه موجود در صفحه با برقراری اتصال خطی بین آنها

ناشر: Paw-App Studio سال انتشار: 2013

Onet Deluxe

7+

حذف کارت‌های مشابه موجود در صفحه با برقراری اتصال خطی بین آنها

ناشر: Paw-App Studio

سال انتشار: 2013

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی در حالت اول به قدرت تحلیل محیط و تمرکز کودک کمک می‎کند و همین‌طور در حالت دوم سرعت تفکر و تحلیل ذهنی کودک را تقویت می‎کند و به چالش می‎کشد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی به‌صورت پازل طراحی‌شده و چالش به خصوصی برای اجرا ندارد. نکته مهم در رعایت قوانین بازی است که برای کودکانی که سواد شمارش ندارند یا با مفهوم خطوط آشنا نیستند شاید دشوار باشد. البته با آزمون‌وخطا به‌راحتی می‎توان بازی را به اتمام رساند فقط شاید کمی زمان‎بری بیشتری داشته باشد. همچنین بازیکنان می‎توانند با توجه به سطح خود دشواری را از حالت سخت به ساده تغییر دهند.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی صفحه‎ای مملو از کارت‎هایی با اشکال گوناگون و فانتزی قرار دارد که کودک می‌بایست کارت‌هایی با شکل یکسان را دوبه‌دو به یکدیگر متصل کند. کارت‌ها به‌وسیله چند خط مستقیم به هم متصل می‌شوند. این بازی از دو قانون پیروی می‌کند که در بخش دستورالعمل به آن اشاره‌شده است و درک این قوانین برای کودکان مستلزم توضیح و کمک والدین است. طبق قانون اول فقط کارت‌هایی قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند که هیچ کارتی مسیر اتصال آنها را مسدود نکرده باشد و طبق قانون دوم دو کارت مشابه حداکثر باید با ۳ خط به یکدیگر متصل شوند. در صورتی که مسیر بین دو کارت باز باشد اما بیشتر از سه خط شکسته برای اتصال بین آنها نیاز باشد، اتصال برقرار نخواهد شد. درصورتی که بین کارت‌های باقی‌مانده امکان برقراری هیچ اتصالی باقی نمانده باشد بازی به‌صورت خودکار کارت‌ها را باز چینی خواهد کرد. در این بازی از نقاشی‌های فانتزی و کودکانه استفاده‌شده که می‌تواند برای کودکان جذاب باشد. همچنین برای جلوگیری از یکنواختی، بازی سه حالت مختلف در دو سطح ساده و سخت را در نظر گرفته است. در بخش اول (اوقات فراغت) بازی با روال توضیح داده‌شده در بالا پیش می‌رود. در بخش دوم (بقا) کارت‌ها در ابتدا تعداد کمی دارند و به‌صورت پراکنده در صفحه پخش‌شده‌اند و در هر دو ثانیه یک کارت به مجموعه اضافه می‌شود در این بخش قدرت ذهنی و سرعت عمل بازیکن به چالش کشیده می‌شود که باید مانع از پر شدن صفحه شود. بخش نهایی (چالش)، با اعمال محدودیت زمانی و به‌صورت رکوردشکنی اجرا می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 7.5 Android در تاریخ ۹۸/0۲/۲۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

با توجه به ساختار ظاهری قدیمی بازی و تصاویر نقاشی شده روی کارت‌ها، کیفیت بالایی را نمی‎توان برای این بازی در نظر گرفت، اما طراحی کارتونی و همچنین استفاده از شکل حیوانات مختلف جذابیت نسبی به بازی افزوده‌شده است. تنوع زیاد در تصاویر کارت‌ها همچنین موسیقی شاد محیط بازی را از حالت یکنواختی خارج می‎کند.

مصرف گرایی

برای دریافت امتیازات بیشتر بازیکن ملزم به مشاهده تبلیغ است. همچنین در صورت اتصال دستگاه به اینترنت تبلیغات تصویری مابین هر مرحله به نمایش درمی‌آید.

حریم خصوصی

در صورت اجازه‎ی کاربر بازی به حساب کاربری گوگل بازیکن دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 7
نسخه تست شده روی اندروید 7.5
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Paw-App Studio
سال انتشار 2013