Optimal Living Daily

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
گنجینه‌ای از فایل‌های صوتی با هدف بهبود سطح زندگی و توسعه‎ی مهارت‎های زندگی
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در این برنامه پیچیدگی به چشم نمی‌خورد و با انتخاب فایل موردنظر و گزینه‎ی پخش محتوای صوتی به‌صورت آنلاین در اختیار قرار می‎گیرد؛ اما به علت زبان انگلیسی منوها و فایل‌های صوتی ممکن است برای نوجوانانی که تسلط کافی ندارند، درک مفاهیم کمی دشوار و زمان‌بر باشد.
  این برنامه اغلب مهارت‌های موردنیاز برای زندگی مثل مثبت اندیشی، راهکارهایی برای سلامتی، تجارت و امور مالی و به‌طور کلی بهینه زندگی کردن را به مخاطبین ارائه می‎کند. در کنار مطالب آموزشی مرتبط نیز راهکارهایی برای اجرایی کردن مفاهیم نیز در برخی از فایل‎های صوتی ارائه‌شده تا نوجوانان بتوانند در زندگی روزانه خود به کار ببرند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این برنامه مجموعه‎ای از فایل‎های صوتی با موضوعات مرتبط با مهارت‎های زندگی است و با هدف رسیدن به زندگی‎ بهتر و بهینه‌تر ساخته‌شده است. موضوع این فایل‌ها طیف گسترده‌ای را شامل می‎شود، مانند پیشرفت‌های شخصی، ساده گرایی، دانش امور مالی و دارایی، سلامتی، تجارت و مواردی ازاین‌دست که به‌عنوان یک وبلاگ صوتی عمل می‌کند. سازنده‎ی این برنامه با ضبط بهترین وبلاگ‎های موجود با موضوعات مرتبط و ارائه آن به‌صورت رایگان تلاش دارد تا روش‎های ایجاد تغییرات مثبت برای ادامه زندگی افراد را در اختیارشان قرار دهد. تمامی فایل‌ها به زبان انگلیسی است و افراد می‌توانند فایل‌های موردعلاقه خود را دانلود و ستاره‌دار کنند تا دسترسی راحت‎تری برای خود ایجاد کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/01/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 2.4.35 است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  برنامه به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۴.۳۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر