Pacific Rim: Breach Wars Game

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد میان روبات‎ها در قالب حل کردن پازل اشکال رنگی

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت راهنمای بازی زنی است که تا حدی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده ‎است.
  سازوکار بازی در قالب متن‎هایی برای بازیکن نمایش داده می‌شود اما فضای بازی بسیار شلوغ است که درک چگونگی آن را تا حدی مشکل می‌کند.
  بازیکن با تکیه ‌بر تفکر استراتژیک و تمرکز خود پازل‌های بازی را پیش می‎برد. عامل زمان در حین مبارزه جهت موثرتر بودن حمله‎ها بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق خواهد کرد.
  اگرچه اساس بازی بر حل پازل اشکال رنگی است اما صحنه‎هایی از نبرد میان روبات‎ها، نمایش انواع سلاح‎ها و از بین رفتن حریفان در بازی وجود دارد و همچنین موسیقی و صداگذاری بازی حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می کند و ممکن است برای بعضی کودکان حساس ترسناک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Pacific Rim Breach Wars – Robot Puzzle Action RPG است. نوجوانان در این بازی حل پازل و نبرد با شخصیت‎هایی به شکل روبات‎های غول پیکر را به‌صورت هم‌زمان تجربه می‎کنند. در ابتدا از میان مجموعه‌ی روبات‌ها که هرکدام دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند، یکی از آن‌ها در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. سپس نبرد با حریف به طور نوبتی آغاز می‌شود. حملات با حل کردن پازل اشکال رنگی پیش می‌رود و ترکیب گوی‎های بیشتر به معنای قدرت بالاتر روبات در نبرد‎ها و وارد کردن ضربات مهلک‎تر است. با قرار گرفتن و محور شدن گوی‎های یک رنگ به ‌صورت خطی در کنار هم، قدرت به قهرمان منتقل می‎شود و گوی‌های جدید جایگزین آنها می‌شوند. پس از هر پیروزی بازیکن امتیازاتی به دست می‎آورد که می‎تواند از آن برای ارتقای شخصیت خود استفاده کند. بازیکنان در کنار بهره‎گیری و تمرین تفکر استراتژیک و حل مسئله، می‌توانند تجربه‌ی بازی در مقابل دیگر کاربران آنلاین را هم داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.7.2 در تاریخ 99/01/14 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  نبرد‎ها توسط روبات‎هایی با شکل‎های ظاهری و قدرت‎های بسیار متنوع انجام می‎شود و همچنین نبرد‎ها به کمک صداگذاری مناسب جلوهای واقعی دارند که برای علاقه‎مندان به روبات‎ها به طور حتم جذاب است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای خرید درون برنامه جهت ارتقای قدرت و ظاهر شخصیت خود نیاز به پرداخت حداقل مبلغ 6.99$ دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‌تواند عضو آن شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۷.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Kung Fu Factory
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان