Paint.ly – Color by Number Art

بررس متن: پریا کنکاشور

4+

رنگ‌آمیزی الگوهای مختلف نقاشی با استفاده از اعداد

ناشر: Pinso Marketing Limited سال انتشار: 2018

Paint.ly – Color by Number Art

4+

رنگ‌آمیزی الگوهای مختلف نقاشی با استفاده از اعداد

ناشر: Pinso Marketing Limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی قدرت تمرکز و دقت بازیکنان را تقویت می‌کند و به افراد تازه‌کار کمک می‎کند تا با استفاده از رنگ‎های ساده بتوانند طرح‎های بسیار زیبایی خلق کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با انتخاب یکرنگ از پایین صفحه مناطق هماهنگ را رنگ انتخابی مشخص می‎شوند و تنها کار بازیکن پر کردن آنها است. نمایش بخش‎های مرتبط بارنگ انتخابی کار بازیکن را بسیار ساده کرده است، اما ممکن است به علت بزرگ بودن برخی از طرح‎ها، تکمیل کار کمی طولانی شود.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این برنامه توسعه‎ی مهارت نقاشی و ایجاد اثر هنری در قالب مشخص با استفاده از اعداد است. این بازی الگوهای نقاشی متنوعی را ارائه می‎کند که در دسته‎های مختلفی ازجمله حیوانات، هنری، سبک زندگی و غیره را دارد که بازیکن پس از انتخاب یکی از الگوهای موردنظر خود، وارد مرحله رنگ کردن می‌شود. هر قسمت از نقاشی دارای شماره مشخصی از یکرنگ خاص است. رنگ‌های مختلفی که در رنگ‌آمیزی بکار برده می‎شوند، در پایین صفحه به نمایش درمی‌آیند. پس از انتخاب هر رنگ قسمت‌هایی که با رنگ انتخابی هماهنگ‎اند به رنگ طوسی درمی‌آیند، تا به بازیکن برای تکمیل طرح کمک کنند. درصد تکمیل شدن هر رنگ با انتخاب آن در بالای صفحه نشان داده می‌شود و بعد از تکمیل شدن رنگ‌آمیزی، بازی به‌صورت آهسته تمام مراحل رنگ‎آمیزی را از ابتدا نمایش می‌دهد. ساختار خشک و بدون انعطاف این بازی از شکل‎گیری هر نوع خلاقیت در حوزه نقاشی جلوگیری کرده است و تنها برای سرگرمی و کار بارنگ‌ها مناسب است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.3.8 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

الگوهای نقاشی از تصاویر مختلف و متفاوتی تشکیل‌شده‌اند که از کیفیت تصویری و رنگی بالا برخوردارند. بهره بردن از رنگ‌های مختلف باعث دلپذیری شدن و زیبایی بیشتر طرح نهایی شده است.

مصرف گرایی

تعدادی از الگوهای نقاشی بعد از دیدن ویدیو تبلیغاتی کوتاهی قابل‌استفاده می‌شوند.

حریم خصوصی

در صورت تمایل به ذخیره کردن تصویر نهایی با اجازه‎ی کاربر، بازی به عکس‌ها و فایل‌های موجود در دستگاه هوشمند دسترسی پیدا می‌کنند. لینک اشترک گذاری تصاویر تکمیل‌شده در انتهای کار در اختیار بازیکنان قرار می‎گیرد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 24
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.8
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Pinso Marketing Limited
سال انتشار 2018