Panda Pop! Bubble Shooter Game

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل تصاویر حباب‎های رنگی برای آزاد کردن پانداهای کوچک

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای هر مرحله ساز‎‎و‎کار بازی و نحوه‎ی استفاده از کمک‎کننده‎ها توسط متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می‎شود. با پیشروی در مراحل تعداد موانع در بازی بیشتر می‎شود که آزاد کردن تمامی پانداها چالش بیشتری به همراه خواهد داشت.
  در هر مرحله از بازی کودک تعداد محدودی حرکت برای آزاد کردن تمامی پاندا‎ها در اختیار دارد که این عامل بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری صحیح و بهینه در لحظه تشویق می‎کند. اکثر مراحل بازی با موانع مختلفی همراه است که پشت سر گذاشتن هر یک می‎تواند باعث تقویت مهارت تفکر حل مسئله درکودکان شود.
  باخت در مرحله موجب ناراحتی و گریه پانداها می‎شود و تصویری از گرگی که شخصیت منفی بازی است نیز نمایش داده می‎شود که ممکن است موجب ترس برخی از کودکان حساس شود. استفاده از تمامی کمک‎کننده‎ها به طور همزمان باعث به وجود آمدن اژدهایی غول‎پیکر در بازی می‎شود که اگرچه موجب از بین رفتن بسیاری از حباب‎ها خواهد شد اما تصویر آن می‎تواند برای کودکان ترسناک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی با حل کردن تصاویری از حباب‎های رنگی در چارچوب پازل پیش می‌رود. پانداهای کوچکی در حباب‎ها گرفتار شده‎اند و کودک با قرار دادن حداقل سه حباب هم رنگ در کنار هم آن‎ها را از بین برده و پانداها را آزاد می‎کند. در هر مرحله تعداد محدودی حباب در اختیار کودک قرار دارد که در صورت اتمام آن‎ها و آزاد نشدن تمامی پانداها باعث باخت کودک در مرحله می‎شود. موانع متفاوتی مانند حباب‎های آهنین و کمک‎کننده‎هایی مانند حباب‎های آتشین که با هر پرتاب تعداد بالایی از حباب‎ها را از بین خواهد برد در بازی قرار دارند. کودک می‎تواند تجربه‎ی رقابت با دیگر کاربران و بازی گروهی را نیز از طریق فیس‎بوک داشته باشد. بازی فضای رنگارنگی دارد و می‎تواند به بالا بردن توانایی تمرکز کودکان کمک کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS8.6.104 در تاریخ 98/10/26 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی شامل مراحل بسیاری است که تمامی آن‎ها با تنوع بسیاری در رنگ، موانع و کمک‎کننده‎ها طراحی شده‎اند. در موسیقی متن جریان بازی نیز صدای ترکیده شدن حباب‎ها وجود دارد. پانداهای بازی گرافیک کارتونی و شکل ظاهری جذابی دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش تعداد حرکت‎ها در هر مرحله، به دست آوردن تعداد بالاتر کمک کننده‎ها و در اختیار داشتن شکل‎های ظاهری متفاوت برای شخصیت اصلی بازیکن مجبور به پرداخت مبالغی از 1.39 $ تا 27.99$ است که این خرید درون برنامه در بازی‎های گروهی به برد بازیکن کمک زیادی خواهد کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که کودک می‎تواند در آن عضو شود و دوستان خود را به بازی دعوت کند و امتیاز خود را با آن‎ها به اشتراک بگذارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۸.۶.۱۰۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Jam City, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان