Paper.io 2

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت بازی برای تصاحب قلمروی بیشتر در صفحه‎ی بازی

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  امکان صحبت میان کاربران در بازی وجود ندارد اما نام کاربری بازیکنان در بالای صفحه‎ نمایش داده می‎شود که در برخی از نام‎های کاربری از الفاظ زشت و فحش استفاده شده است.
  با توجه به این‎که بازی نسخه‎ی دوم از مجموعه‎ی paper io است توضیحی در مورد چگونگی عملکرد آن وجود ندارد و ممکن است در ابتدا فضای بازی برای بازیکنانی که نسخه‎ی اول را انجام نداده‎اند اندکی گیج‎کننده باشد. تبلیغات بسیاری به صورت بنر‎هایی در پایین صفحه‎ی اصلی و فیلم‎هایی در متن بازی وجود دارند.
  بازی باعث افزایش هماهنگی چشم و دست بازیکن می‎شود و همچنین بازیکن به طور غیر مستقیم مهارت کنترل شرایط بحرانی و تصمیم‎گیری به موقع را در این بازی تمرین می‎کند.
  آواتار بازیکن در اثر برخورد به آواتار بازیکنان دیگر یا مسیر ایجاد شده توسط خود بازیکن به تکه‎های کوچک‎تر تقسیم می‎شود و از بین می‎رود. عامل سرعت زیاد بازی و تلاش برای اجتناب از باخت موجب انتقال حس هیجان مضاعف به بازیکن می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن ابتدا آواتار خود را انتخاب کرده‎ و سپس آن را توسط انگشت و با حرکت به سمت چپ، راست، بالا یا پایین در صفحه‎ی بازی هدایت و تا حد ممکن بر قلمروی خود اضافه می‎کند. این بازی به صورت آنلاین با دیگر کاربران از سراسر جهان انجام می‎شود و هر بازیکن رنگ مخصوص به خود را دارد که نشان‎دهنده‎ی میزان قلمروی او در صفحه‎ی بازی است. برخورد بازیکن با مسیری که خود ایجاد کرده‎ است و همچنین برخورد با آواتار دیگر بازیکنان باعث باخت او می‎شود. در انتهای هر مرحله درصد تصاحب قلمرو در صفحه‎ی بازی به نمایش گذاشته می‎شود که مالک بیشترین قلمرو برنده‎ی بازی است. بازی سری دوم از مجموعه‎ای به همین نام است که از نظر ساختار بسیار مشابه و نسبت به نسخه‎ی اول تنها تغییراتی بسیار جزئی در گرافیک خود دارد. تبلیغات بسیاری در بازی وجود دارد که در برخی موارد باعث کند شدن حرکت بازیکن می‎شود. بازی به تقویت تمرکز در بازیکنان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.7 iOS در تاریخ 98/10/2 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  فضای مینیمال بازی به سبک بازی‎های قدیمی طراحی شده است. رنگ‎های زنده و متفاوتی در آن وجود دارد و همچنین آواتار‎ها از تنوع بالایی برخوردار هستند که با بالا رفتن سطح بازیکن یک به یک از قفل خارج می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان