Parade

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تقلید از الگوهای تولیدشده توسط حیوانات برای فرار از دست سفینه فضایی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزش اولیه به علت خاصیت نوشتاری خود ممکن است برای کودکان کم سن قابل‌فهم نباشد و به کمک بزرگسالان جهت درک بازی نیاز داشته باشد. قوانین بازی ساده‎اند و تنها سرعت بالا و فاصله‎های کوتاه بین حرکات مانع از پیروزی‎های پشت سرهم می‎شود.
  کودکان و نوجوانان برای عبور از مراحل به‌خصوص در سطوح با دشواری بالا باید الگوها را حفظ کنند. به علت سرعت بالای حرکات تمرکز داشتن جهت حفظ کردن الگوها نقش مهمی را ایفا می‎کند.
  در برخی از مراحل تصاویر پس‎زمینه شامل بناهای تاریخی معروف مانند مجسمه آزادی یا برج ایفل است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی شاد و پر موسیقی «رژه» نه با هدف یادگیری موسیقی بلکه تنها به‌منظور ایجاد فضایی شاد و تقویت تمرکز طراحی‌شده است. هدف هر مرحله بازی در بالای صفحه قابل‌مشاهده است که با رسیدن به هر هدف سکه بیشتری به بازیکن تعلق می‎گیرد. سکه‎ها برای خرید اجزای تصاویر زمینه‎ای متنوع بازی استفاده می‎شود. هر حیوان الگوی حرکتی از خود در چهار جهت اصلی نمایش می‎دهد که با ریتم اصلی آهنگ متن همخوانی دارد و شخصیت انسان با پیروی کردن از الگوی نمایش داده‌شده از دستگیری توسط سفینه فضایی پرهیز می‎کند. حرکات اشتباه باعث نزدیکی سفینه و درنهایت دستگیری شخصیت شده که با تمام شدن رژه آزاد می‎شود. گرافیک عجیب و موسیقی بسیار شاد بازی باعث علاقه‎مندی کودکان و نوجوانان بسیاری می‎شود که به دنبال گذر زمان و انجام بازی بدون تفکرند. این بررسی بر مبنای نسخه 1.5.1 iOS در تاریخ 97/04/24 بعد از رسیدن به سطح 4 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی سه بعدی و با کیفیت بسیار خوب و شبیه به بازی‎های پیکسلی طراحی‌شده است. رنگ‎های ارائه‌شده در بازی شاد و زنده‎اند و حرکات تمام حیوانات با ریتم ایجادشده همخوانی دارد. حرکات و صداهای داخل بازی در یافتن الگوی اهمیت بالایی دارند که با حرکات هماهنگ شده‎اند. موسیقی متن بازی شاد و مفرح است که ریتم‎های ساخته‌شده به نوعی موسیقی متن را تکمیل می‎کنند. شخصیت‎های بازی بدون چهره مشخص بوده و تنها لباس و ساختار بدنی‌شان شفاف است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای تغییر تصویر متن بازی دو راه پرداخت سکه داخل بازی و تماشای ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد. همچنین یکی از روش‎های افزایش سکه خرید بسته‎های 0.99 دلاری یا 1.99 دلاری است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر SHANGHAI QIAOBI INFORMATION TECHNOLOGY CO., LTD.
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان