Parallyzed

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات خواهر آبی از دنیای مردگان با استفاده از ارتباط عمیق خواهرانه

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فهمیدن چگونگی کار با بازی دشوار نیست، اما برای هماهنگ کردن حرکات و تشخیص زمان استفاده از سمت راست یا چپ صفحه بازیکنان نیاز به تمرکز بالا و دقت زیادی دارند. با تمرین بیشتر شانس بالاتری برای عبور از مراحل وجود دارد.
  کشته شدن خواهر کوچک‎تر به‌طور ناگهانی در ابتدای بازی کمی گیج‌کننده است و برخلاف موضوع لطیف خواهرانه، فضای بازی کاملاً تیره و تاریک است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در شروع داستان کوتاهی وجود دارد که در آن خواهر قرمز، خواهر آبی خود را می‎کشد و بازی از همین جا برای نجات خواهر آبی آغاز می‎شود. در طول بازی باید تلاش کرد تا با استفاده از ارتباط قوی بین این دو خواهر، دختر آبی نجات پیدا کند. در هر مرحله دو خواهر مسیری را از ابتدا تا انتها با یکدیگر می‎پیمایند و در این با توجه به قابلیت‎هایشان جابه‎جا می‎شوند. با زدن بر روی سمت راست صفحه خواهران جابه‎جا می‎شوند و با زدن روی سمت چپ صفحه خواهران می‎پرند. خواهر آبی پرش بلند‎تر و قد کوتاه‎تری دارد به همین جهت برای عبور از موانع بلند و مسیر‎های باریک مناسب‎تر است. با برخورد با دایره‎های سیاه شناور جهت یا نوع جاذبه تغییر می‎کند که تطبیق سریع نحوه بازی با تغییر را می‎طلبد. قرمز نماد آتش و آبی نماد آب است که در طول بازی هر یک باید در نور هم‎رنگ خود قرار بگیرند. این بازی بیش از هر مهارتی نیاز به تمرکز، عکس‎العمل بالا و هماهنگی بین دو نیم‎کره مغزی دارد. انجام این بازی در زمان پراسترس و تنش باعث شکست در مراحل می‎شود و بازیکن را عصبی می‎کند. به‌جز چند مرحله ابتدایی، مراحل این بازی به‌صورت تصاعدی چالشی‎تر می‎شوند. امکان باز کردن تمام مراحل با پرداخت هزینه وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی با گذر از 8 مرحله و بر مبنای نسخه 2.0.8 Android در تاریخ 18/08/96 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی داستان عشق خواهرانه را تعریف می‎کند که در آن خواهران با همکاری هم به دنبال نجات خواهر آبی هستند. فضای بازی بسیار تاریک و پر از چالش‎های ناگهانی است. تصویر متن بازی بسیار زیبا طراحی‌شده‌اند و موسیقی بازی به‌گونه‌ای است که باعث افزایش هیجان می‎گردد. به علت تمرکز بالای بازی، داشتن استرس موجب عدم هماهنگی بین حرکات می‎گردد و موجب باخت مکرر می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  اگر در وسط بازی پیش از اتمام مرحله خطایی رخ دهد، می‎توان یک‌بار از قابلیت مشاهده تبلیغات استفاده کرد تا از همان مکان بازی ادامه پیدا کند. در منو اصلی تبلیغ بازی دیگر در گوشه صفحه قرار دارد. با پرداخت 0.99 دلار می‎توان حالت Premium را خریداری کرد که تمامی مراحل را باز می‎کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۰.۸
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Double Coconut
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان